live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Смерть Сенцова стане ганьбою для Росії": Російський Кіносоюз вимагає повернути режисера Україні


фото: gosfilmofond
Союз кінематографістів і професіональних кінематографічних організацій і об'єднань Росії зробив заяву з вимогою звільнити українського режисера Олега Сенцова, який почав голодування у російській в'язниці

Заяву оприлюднено на сайті Кіносоюзу.

"Ми, члени Кіносоюзу, завжди публічно і послідовно висловлювали свою підтримку нашому колезі, українському режисеру Олегу Сенцову, засудженому в Росії на 20 років за вочевидь політичною справою. Але події останніх днів, коли він, оголосивши, по суті, безстрокове голодування заради ідеалів, які для нього важливіші за власне життя, показали, що він може піти до кінця. "Смерть Сенцова стане ганьбою для Росії" - точніше, ніж сказано в заяві членів асоціації "Вільне слово", сказати неможливо. Ми висловлюємо своє захоплення його мужністю і стійкістю духу. Ми вимагаємо від керівництва нашої держави зробити все необхідне, щоб звільнити Олега Сенцова і відправити його до держави, громадянином якої він є, - до України", - йдеться у заяві.

Станом на 24 травня заяву підписали голова, члени правління та інші члени Кіносоюзу - загалом понад 200 російських кінематографістів.

новини партнерів

1 жовтня, 2020 четвер

30 вересня, 2020 середа

1 жовтня, 2020 четвер

30 вересня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати