live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Справами українського офісу Havas Group відтепер займається Париж, а не Москва

Одна з найбільших рекламно-комунікаційних груп світу Havas заявила про початок координації офісів в колишніх країнах СНД напряму з європейського офісу

.В Києві 23 травня в Клубі Кабміну вперше зібрались представники міжнародної групи Havas, щоб обговорити стан медіа-ринку країн Східної Європи, Кавказу та Середньої Азії. 

HAVAS є французською компанією, яка працює у 48 країнах, 350 офісах та спецпідрозділах, налічує у загальному понад 19, 5 тис працівників по всьому світі. Головна місія компанії – Створення змістовних зв’язків між людьми та брендами через креативність, медіа та інновації. Головний офіс групи компаній HAVAS знаходиться у Парижі, Франція. Два головних бізнеси HAVAS поділяються на Havas Creative Group та  Havas Media Group. Arena Media Expert є частиною Havas Media Group.

Модератор зустрічі Сергій Томіленко (голова Національної Спілки журналістів України) яро виступав за незалежність медіа, які можуть набратися досвіду у міжнародних, адже вони фінансуються незалежними організаціями та мають потужності для взаємодії на глобальному ринку. "Для мене очевидно, що реальна та професійна журналістика може гарантуватися лише економічною незалежністю медіа".
 
Особливу увагу українським компаніям і важливість виходу на український ринок французьких компаній приділяє Посол Франції в Україні, її Високоповажність пані Ізабель Дюмон: "За мої три роки в Україні не так багато міжнародних компанії заходили в Україну. І тим більше не проводили міжнародних зустрічей за участі свої топ-менеджерів у Києві. Я задоволена, що все більше саме французьських компаній створюють свій бізнес тут (в Україні). Це позитивне явище. Я не кажу, що все чудово, немає проблем і викликів,  але це старт. Якщо компанії готові до такого демаршу, то це є результатом українських реформ і суспільство бачить Україну як країну можливостей".
 
Держсекретар міністерства інформаційної політики Артем Біденко зазначив: "На мою думку, подібні заходи повинні проводитися частіше, так як завдяки ним ми бачимо в якому напрямку та русі розвивається медіа ринок та медійні холдинги. Такий обмін досвідом надає додаткового поштовху у розвитку медійної сфери. Мене тішить, що координація на Україну з боку відомого комунікаційного холдингу HAVAS відбувається тепер не через Москву, а напряму - з Європейського офісу".

На заході виступив Альберто Кантелі, голова та виконавчий директор Havas Group в країнах північної, центральної та східної Європи: "Havas Group надає широкий спектр комунікацій, включаючи цифрову рекламу, прямий маркетинг, медіа-планування та баїнг, корпоративні комунікації, просування товарів, спортивний маркетинг, мультимедійні інтерактивні комунікації та зв'язки з громадськістю".
 
В рейтингу міжнародних рекламних агенцій, які представлені в Україні, HAVAS входить в топ-10 та займає прогресуючу позицію з нарощення капіталу в сегменті медіа експертизи.

Керуючий партнер української компанії Arena Media Expert Тетяна Попова розповіла про ситуацію на медіа ринку України, Беларусі та Молдови: "Відтепер московський офіс не має відношення до будь-яких координаційних дій. Усі регіональні офіси, включаючи український, вірменський, грузинський мають прямі контракти з Парижем". 

Все по темі

новини партнерів

23 січня, 2019 середа

23 січня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати