live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Ваш вибір кольору одягу може розповісти про зайву вагу, - вчені

Зазвичай кажуть, що про людину можна багато розповісти судячи з одягу, який вона носить. Нове дослідження показує, що вибір кольору одягу залежить від індексу маси тіла (ІМТ)

Результати, представлені на Європейському конгресі з ожиріння (ECO) в цьому році у Відні, Австрія (23-26 травня), показують, що більш темний і багатобарвний одяг переважно обирають жінки з більш високим ІМТ (індексом маси тіла), тоді як чоловіки з більш високими ІМТ частіше оббирають стандартно чорний або білий одяг.

Колір відіграє важливу роль у впливі на настрій і емоції, а попередні дослідження показують, що колір одягу, який ви носите, багато може розповісти про вашу індивідуальність, настрої і навіть про те, як інші люди сприймають вас.

Розмір і колір одягу, який ви обираєте, залежить від безлічі особистих факторів, і вони можуть включати в себе передбачувану або фактичну зайву вагу та ожиріння.

Щоб дослідити це д-р Чарола Ніколау і професор Стюарт Гілмор з Університету Сент-Люка в Токіо і професор Майк Лін зі Школи медицини Університету Глазго вивчили взаємозв'язок між ІМТ і розмірами та кольорами одягу, придбаних в онлайн-магазинах.

 В період з жовтня по грудень 2017 року вони зібрали дані більш ніж 34 000 клієнтів, які заповнили форми зворотного зв'язку.

 Дані, доступні в Інтернеті, були взяті з веб-сайту AliExpress, що входить до групи Alibaba, китайського багатонаціонального сайту електронної комерції.

 Країни, з яких були зроблені замовлення, розбили на групи поприбутках населення: з низьким, середнім та високимм рівнями.

Протягом двомісячного періоду (у різні сезони в різних країнах) 27 083 жінки (8 119 спідниць і 18 964 сукні) і 7 295 чоловіків (7 295 брюк) з 119 країн придбали одяг 26 брендів.

Більшість з них були придбані людьми, які проживають в країнах з високим і середнім рівнем прибутків.

Більше половини проданих брюк, майже чверть суконь і 15% спідниць були придбані кимось з надмірною вагою або ожирінням (ІМТ> 25 кг / м2).

Зв'язок між ІМТ клієнтів і розмірами та кольорами одягу оцінювали з використанням лінійної регресії, форми статистичного моделювання, яка коригує потенційні фактори впливу, такі як стать, країна походження, прибуток та інше.

Результати показали, що розмір одягу тісно пов'язаний як з ІМТ, так і з об'ємом талії. Жінки з більш високим ІМТ частіше купували чорні / сині / темні кольори і квіткові сукні, а також багатобарвні і з тканиною " в крапинку". У той час чоловіки з більш високим ІМТ мали тенденцію купувати чорні або білі брюки.

Автори визнають, що їх результати показують спостережні відмінності, які не обов'язково свідчать про причину і наслідок. Вони кажуть: "Наше дослідження показує, що розмір і колір куплених предметів одягу можуть бути індикаторами проблем з вагою. Варіанти покупки онлайн-одягу можна використовувати для неупереджених повідомлень про керування вагою і запобіганню небажаному збільшенню ваги населення".

Читайте також: Діти все більше дивляться телевізор та стають все товстішими. Чому це серйозно

новини партнерів

‡агрузка...

20 вересня, 2019 п'ятниця

19 вересня, 2019 четвер

20 вересня, 2019 п'ятниця

19 вересня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати