live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Ваш вибір кольору одягу може розповісти про зайву вагу, - вчені

Зазвичай кажуть, що про людину можна багато розповісти судячи з одягу, який вона носить. Нове дослідження показує, що вибір кольору одягу залежить від індексу маси тіла (ІМТ)

Результати, представлені на Європейському конгресі з ожиріння (ECO) в цьому році у Відні, Австрія (23-26 травня), показують, що більш темний і багатобарвний одяг переважно обирають жінки з більш високим ІМТ (індексом маси тіла), тоді як чоловіки з більш високими ІМТ частіше оббирають стандартно чорний або білий одяг.

Колір відіграє важливу роль у впливі на настрій і емоції, а попередні дослідження показують, що колір одягу, який ви носите, багато може розповісти про вашу індивідуальність, настрої і навіть про те, як інші люди сприймають вас.

Розмір і колір одягу, який ви обираєте, залежить від безлічі особистих факторів, і вони можуть включати в себе передбачувану або фактичну зайву вагу та ожиріння.

Щоб дослідити це д-р Чарола Ніколау і професор Стюарт Гілмор з Університету Сент-Люка в Токіо і професор Майк Лін зі Школи медицини Університету Глазго вивчили взаємозв'язок між ІМТ і розмірами та кольорами одягу, придбаних в онлайн-магазинах.

 В період з жовтня по грудень 2017 року вони зібрали дані більш ніж 34 000 клієнтів, які заповнили форми зворотного зв'язку.

 Дані, доступні в Інтернеті, були взяті з веб-сайту AliExpress, що входить до групи Alibaba, китайського багатонаціонального сайту електронної комерції.

 Країни, з яких були зроблені замовлення, розбили на групи поприбутках населення: з низьким, середнім та високимм рівнями.

Протягом двомісячного періоду (у різні сезони в різних країнах) 27 083 жінки (8 119 спідниць і 18 964 сукні) і 7 295 чоловіків (7 295 брюк) з 119 країн придбали одяг 26 брендів.

Більшість з них були придбані людьми, які проживають в країнах з високим і середнім рівнем прибутків.

Більше половини проданих брюк, майже чверть суконь і 15% спідниць були придбані кимось з надмірною вагою або ожирінням (ІМТ> 25 кг / м2).

Зв'язок між ІМТ клієнтів і розмірами та кольорами одягу оцінювали з використанням лінійної регресії, форми статистичного моделювання, яка коригує потенційні фактори впливу, такі як стать, країна походження, прибуток та інше.

Результати показали, що розмір одягу тісно пов'язаний як з ІМТ, так і з об'ємом талії. Жінки з більш високим ІМТ частіше купували чорні / сині / темні кольори і квіткові сукні, а також багатобарвні і з тканиною " в крапинку". У той час чоловіки з більш високим ІМТ мали тенденцію купувати чорні або білі брюки.

Автори визнають, що їх результати показують спостережні відмінності, які не обов'язково свідчать про причину і наслідок. Вони кажуть: "Наше дослідження показує, що розмір і колір куплених предметів одягу можуть бути індикаторами проблем з вагою. Варіанти покупки онлайн-одягу можна використовувати для неупереджених повідомлень про керування вагою і запобіганню небажаному збільшенню ваги населення".

Читайте також: Діти все більше дивляться телевізор та стають все товстішими. Чому це серйозно

новини партнерів

17 грудня, 2018 понеділок

17 грудня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати