live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Деякі ЗМІ намагаються штучно створити негативне ставлення до генерала Гриняка, - адвокат

Захист обвинуваченого у злочинах проти Майдану генерала МВС Володимира Гриняка вважає, що статті, які мають на меті створити негативне ставлення до нього, пишуться на замовлення керівництва ДСР ГПУ

Про це адвокат генерала Гриняка Cтаніслав Іваницький написав у Facebook:

"Останнім часом в деяких сумнівних Інтернет-виданнях почали активно з’являтися та поширюватись замовні статті дискредитаційного характеру, які мають на меті зганьбити пана Гриняка і штучно створити у суспільства негативне ставлення до нього, щоб нівелювати колосальну громадську підтримку, якою він зараз користується.

Очевидно, що ці фальшиві статті пишуться на замовлення керівництва ДСР ГПУ, оскільки така висока ступень обізнаності цих "журналістів" про обставини кримінального провадження, могла виникнути лише при контакті з посадовими особами цього підрозділу ГПУ.

Ми не маємо наміру, як казав Уінстон Черчілль: - "кидати каміння в кожну гавкаючу собаку..." і спростовувати дані абсурдні статті, оскільки ми знаємо, що суспільство і без цього зможе відрізнити правду від брехні та зрозуміти, що усі ці статті - дешева фальшивка.

Автори цих статей, які ледве навчилися складати літери у слова, чомусь уявили себе великими журналістами. Водночас ці "журналісти" не хочуть визнавати своє авторство над цими статтями та пишуть свої дезінформаційні "вкидання" анонімно. Деколи складається враження, що написанням цих статей самостійно займаються окремі співробітники ДСР ГПУ, які фактично провалили розслідування справи про вбивство "Небесної Сотні" і тепер намагаються приховати незадовільні результати своєї роботи та переключити увагу громадськості на резонансну справу пана В.Гриняка.

Невже співробітники ДСР ГПУ і справді надіються на те, що їм вдасться приховати свою бездіяльність та абсолютно неефективну роботу за гучною справою відносно непричетної особи, яку вони безпідставно "призначили" винною, щоб заспокоїти народний гнів, який обумовлений повною безкарністю вбивць "Небесної Сотні". Думаю, що такі їх деструктивні дії є явним проявом зневаги до Народу України.

Напевно деякі співробітники ДСР ГПУ геть забувають, що після Революції Гідності, українське суспільство пережило значні прогресивні перетворення, і тому наші люди вже категорично відмовляються сліпо вірити в усю брехню, що їм говорять високопосадовці з ефірів телебачення.

Напевно за розрахунками деяких посадовців ДСР ГПУ та їх підлабузників, справа В.Гриняка повинна була стати певною ширмою, за якою будуть надійно заховані уся їх брехня, бездіяльність і потурання особам, які дійсно винні у смертях на Майдані. Цікаво, а чи не спадало їм на думку, що коли ця хитка ширма впаде, то усі ці зловживання, "кришування", фальсифікації та інші злочинні махінації оголяться та попадуть в поле зору суспільства? Невже співробітники ДСР ГПУ вважають, що людям вистачить терпіння і вони пробачать цей безлад, беззаконня і свавілля? А коли це неминуче станеться, я з великим інтересом буду спостерігати за судорожними та істеричними діями співробітників ДСР ГПУ, усіх цих "журналістів" та інших їхніх посіпак.

Отож, друзі, усе найцікавіше ще попереду..."

 

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати