live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Омбудсмен заявила, що тримає на особистому контролі справу з убивством Бабченка


фото: ombudsman.gov.ua
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова заявила, що тримає справу із убивством журналіста Аркадія Бабченка на особистому контролі

Відповідне повідомленні опубліковану на сайті Уповноваженого з прав людини.

"Суспільство чекає ефективних дій від влади щодо розслідування вбивства Аркадія Бабченка та інших резонансних справ щодо порушення прав журналістів. Це виклик як для всієї правоохоронної системи, так і для громадянського суспільства Сьогодні ми маємо довести, що наша держава зможе вистояти у боротьбі за свободу слова. Світла пам’ять справді вольовому та неупередженому журналісту Аркадію Бабченку та мої співчуття його родині", - сказала омбудсмен.

Також Денісова додала, що в Україні останнім часом зберігається тенденція порушення прав журналістів та застосування проти них насильницьких дій. У 2017 році, за інформацією Інституту Масової Інформації, зафіксовано 293 факти порушення свободи слова. Серед них - 29 випадків нападів і побиття журналістів, а також 37 випадків відкритих погроз.

Омбудсмен також додала, що досі не поставлена крапка у резонансних справах щодо зникнення та вбивства українських журналістів Павла Шеремета, Георгія Гонгадзе, Василя Климентьєва та інших.

новини партнерів

27 січня, 2020 понеділок

27 січня, 2020 понеділок

26 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати