live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні стався величезний прорив у підготовці поліцейських, - посол США

В Україні відбувається "величезний прорив в системі підготовки поліцейських кадрів, що пройшла значний шлях від радянської міліцейської моделі до сучасної сервісно-орієнтованої організації"

Про це повідомила посол США в Україні Марі Йованович, інформує прес-служба МВС.

"Ми стаємо свідками величезного прориву в системі підготовки поліцейських кадрів, що пройшла значний шлях від радянської міліцейської моделі до сучасної сервісно-орієнтованої організації з новими стандартами підготовки, інфраструктурою та обладнанням. Ми вважаємо, що Академія патрульної поліції стане епіцентром виховання доброчесності, професіоналізму та самовідданості поліцейських. Ці принципи є основоположними у забезпеченні взаємодії поліції з громадою не тільки в Україні, а й у всьому сучасному світі", - сказала вона.

Йованович наголосила, що Академія сприятиме систематичному поліпшенню поліцейських послуг та у результаті – зміцненню довіри до поліції з боку громадян, що є найважливішою якістю поліцейського.

"Хочу подякувати нашим партнерам – правоохоронній системі – за непохитну відданість справі у захисті українського народу", - додала посол.

  • Нагадаємо, що 31 травня відбувся перший випуск курсантів Академії патрульної поліції.

новини партнерів

13 грудня, 2018 четвер

12 грудня, 2018 середа

13 грудня, 2018 четвер

12 грудня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати