//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві відкрили представництво однієї з найбільших у світі клінік. Новини компанії

Щоб отримати консультацію лікаря зі світовим ім’ям тепер не обов’язково летіти за кордон
1 червня, в центрі Києва відбулося відкриття представництва однієї з найбільших в світі мережевих, багатопрофільних клінік Acibadem, передає Еспресо.TV.
 
Кожен хто хоче отримати консультацію, може зайти на сайт клініки, обрати направлення і дізнатися, коли саме потрібний спеціаліст буде проводити консультацію у Києві. Записатися можна, як самостійно завітавши до офісу так і по телефону. Після чого вам призначать час візиту. 
 
Щоб пацієнту було комфортно на прийомі, крім лікаря до якого записувалися на консультацію, будуть присутні перекладач та український провідний спеціаліст. 
 
На сьогодні мережа клінік представлена у 4 країнах світу — це Туреччина, Болгарія, Македонія та Голландія. Щорічно в клініках проходять лікування та отримують консультації більше 3,5 мільйонів пацієнтів. 
 
Завдяки провідним спеціалістам, які працюють в клініці, новітньому оснащенню за допомогою якого можна провести якісну діагностику, широкому спектру послуг в різних медичних направленнях (трансплантологія, онкологія, нейрохірургія, кардіологія) — мережа відома у всьому світі.
 
Менеджер міжнародного департаменту з інвестицій і розвитку бізнесу Acibadem Ольга Ерджан розповіла, що основна гордість клініки – це операційні. А ще в клініці Acibadem найбільша лабораторія у Туреччині та одна з найбільших в світі. Є можливість надати будь-які лабораторні послуги, навіть генетичні. 
 
На разі українці вже мають можливість отримати, як особисту консультацію  провідних лікарів клініки так і заочну, передавши медичні документи представникам офісу у Києві. Співробітники здійснять переклад документів та організують консультацію. 
 

 

новини партнерів

‡агрузка...

19 травня, 2019 неділя

19 травня, 2019 неділя

18 травня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати