live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

М'ясо дельфіна замість черв'яка. Як люди знищують морських ссавців заради риболовлі

Нові дослідження викривають широко поширену практику вбивства морських ссавців, таких як дельфіни, морські леви, тюлені і видри, для використання в якості приманки при риболовлі

Опубліковане в журналі Frontiers in Marine Science, дослідження висвітлює проблематику, якій, на думку вчених, занадто мало приділено уваги у наукових і природоохоронних спільнотах

Те, що дельфіни, морські черепахи, птахи та інші види часто стають "непрошеними жертвами" риболовлі є загальновідомим фактом.

Куди менш відома широко поширена практика придбання, ловлі і використання водних ссавців для приманки.

Згідно з новим систематичним оглядом дослідників, більше 40 видів водних ссавців використовувалися в якості приманки з 1970 року щонайменше в 33 країнах, причому більше 80% цих видів навмисне вбиті для використання, принаймні, в одному промислі.

Наприклад, дельфінів зазвичай вбивають і використовують в якості приманки при полюванні на акул. Географічно ця практика найбільш поширена в Латинській Америці та Азії.

Провідний автор дослідження доктор Ванесса Дж. Мінцер з Університету Флориди, США, говорить, що в той час як розглянуті джерела показують, що вбивство морських ссавців для приманки широко поширені, але є дуже мало інформації про кількість таких вбивств  та їх вплив на зниження популяцій.

"Вбивство задля використання в якості приманки є основною загрозою для дельфінів річки Амазонки. Ми хочемо дізнатися про можливі рішення, щоб зупинити проблему ", - говорить д-р Мінцер.

Так як вбивства морських тварин для приманки, в загальному, є підпільною діяльністю, то оцінка  їх впливу на популяції поки не має точних даних.

Д-р Мінцер каже, що отримання кращих даних тепер має стати невідкладним пріоритетом.

"Наразі нам необхідно прискорити природоохоронні дії. Потрібно визначити інші постраждалі групи тварин з метою сприяння своєчасним діям щодо їх збереження", - додає вона.

Читайте також: Не бійтеся акул, бійтеся комах. У кого з тварин більше шансів вас вбити

  • Два види австралійських сумчастих мишей потрапили в список тварин під загрозою вимирання через "суїцидальні сексуальні практики". Вони просто забагато спаровуються.
  • Раніше біологи опублікували унікальне відео з рибами-вудильниками, зняте в Атлантиці на глибині 800 метрів. вченим вперше вдалося зняти спаровування цих риб.
  • За допомогою гризунів вчені хочуть обдурити смерть: Голі землекопи живуть незвично довго для ссавців свого розміру, майже не відчувають болю, стійкі до раку, а також здатні затримувати дихання на 18 хвилин, тож давно привертають увагу вчених, які працюють над загадкою старіння.

новини партнерів

‡агрузка...

15 жовтня, 2019 вівторок

15 жовтня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати