//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Супрун стала на захист свого заступника, який нібито зневажливо висловився про онкохворих


фото: Громадське радіо
В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун назвала скандал за участі свого заступника Олександра Лінчевського "полюванням на відьом"

Про це йдеться у повідомленні лікарки у Facebook.

"Якщо ми розглядаємо вирвані з контексту слова, тоді слова всіх урядовців можна розглядати на дисциплінарній комісії. Ми будемо наполягати, щоб слова Олександра Лінчевського були розглянуті неупереджено, об'єктивно, без емоцій та лише стосовно тієї ситуації, в контексті якої вони були сказані", - заявила Супрун.

В.о. міністра назвала усю ситуацію абсурдною, як і пропозицію голови комітету з питань охорони здоров‘я Верховної Ради використовувати гомеопатію для лікування чи слова члена цього ж комітету, який називає урядовців фашистами в один голос з Кремлем.

"Найбільше шкода в цій історії час, який ми втрачаємо на відбивання від політичних атак замість того, щоб будувати нову систему охорони здоров’я", - підсумувала вона.

Супрун також запропонувала власну хронологію розвитку подій.

  • 15 травня відбулося засідання Рахункової палати по програмі "Лікування громадян України за кордоном”. 1 червня в мережі почали з’являтися окремі фрагменти зі стенограми, з вирваними з контексту цитатами Олександра Лінчевського. Далі інформація розлетілася по ЗМІ.
  • 5 червня Голова Рахункової оприлюднив інформацію щодо 200 млн грн начебто невикористаних коштів МОЗ по програмі “Лікування за кордоном”, хоча насправді їх було 20 млн грн.
  • 7 червня дисциплінарний комітет публічно заслухав повний аудіозапис з діалогом Олександра Лінчевського та учасників засідання. Комісія прийняла рішення надати аудіо додаткову експертизу у науково-дослідному інституті судових експертиз. На думку комісії, остаточне рішення має ґрунтуватися на експертних висновках, науковій базі, оскільки питання моралі та етики не регулюються законом.
  • Прем’єр-міністр дав доручення проаналізувати, чи порушив Олександр Лінчевський етичні норми в тій розмові, чи ні.

Ще 4 червня заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Лінчевський вибачився за невдало використаний вислів про неефективне лікування онкохворих за кордоном.

новини партнерів

‡агрузка...

19 травня, 2019 неділя

19 травня, 2019 неділя

18 травня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати