//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Transparency International пояснила, що ще необхідно для створення антикорупційного суду

Transparency International Ukraine привітала ухвалення конституційною більшістю Верховної Ради законопроекту №7440 "Про Вищий антикорупційний суд"

Про це у Facebook написав виконавчий директор Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин.

"Представництво глобальної мережі підтверджує, що прийнятий закон відповідає Конституції України, а також рекомендаціям Венеціанської комісії та Міжнародного валютного фонду. Найголовніше – міжнародні експерти отримують ключову роль в процесі добору суддів", - написав Юрчишин.

За його словами, Transparency International наголошує, що наступними кроками на шляху до створення в Україні незалежного антикорупційного судочинства повинно стати ще кілька рішень парламенту та ВККС.

Зокрема, прийняття Верховною Радою закону про утворення Вищого антикорупційного суду, як того вимагає визначена Конституцією процедура формування нових судів та внесення змін до закону "Про судоустрій і статус суддів", щоб роз’яснити порядок добору та призначення суддів до антикорупційного суду.

Також необхідною умовою є рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів про оголошення добору кандидатів на посади суддів та рішення цієї ж комісії про утворення Громадської ради міжнародних експертів.

новини партнерів

‡агрузка...

23 травня, 2019 четвер

22 травня, 2019 середа

23 травня, 2019 четвер

22 травня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати