
КПП "Майорське" перекрили: місцеві протестують проти звільнення голови ВЦА Зайцевого
Контрольно-пропускний пункт "Майорськ" закрили на в’їзд та виїзд через акцію місцевих на підтримку звільненого голови військово-цивільної адміністрації Зайцевого Володимира Весьолкіна
Про це повідомляє "Громадське".
Місцеві розповідають, що немає причин знімати Весьолкіна з посади, бо "він виконує свої обов‘язки сумлінно". Його звільнення повязують із боротьбою з корупцією і оприлюдненням інформації про незаконну вирубку лісу та махінації з перевезеннями через КПВВ "Майорськ".
Люди скандують "Поверніть нам Весьолкіна, Жебрівському ганьба!". На акції присутні мешканці селищ, які підпорядковуються Зайцевській ВЦА - Жованки, Бахмутки, Майорська та Зайцевого. Вони вимагають повернути Весьолкіна на посаду.
Мешканці хотіли перекрити КПВВ та влаштувати пікет, але поліція заборонила, оскільки така акція неможлива без погодження з обласною адміністрацією.
Зараз контрольно-пропускний пункт "Майорськ" зачинений на в’їзд та виїзд, введений "червоний режим". У поліції повідомляють що КПВВ закрито рішенням командування Операції об‘єднаних сил, бо є небезпека обстрілу.
- Нагадаємо, 7 червня Володимира Весьолкіна звільнили з посади голови Військово-цивільної адміністрації прифронтового Зайцевого.



- Актуальне
- Важливе








