live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Омелян підписав меморандум про створення мережі Hyperloop "Львів-Київ-Одеса"

Міністерство інфраструктури та компанія Hyperloop домовилися про співпрацю у галузі розробки підземної вакуумної транспортної системи

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

14 червня пройшла публічна дискусія "Гіперлуп в Україні" за участю головного виконавчого директора Нyperloop Transportation Technologies Дірка Алборна та очільник Міністерства інфраструктури України Володимира Омеляна. У результаті розмови міністр та голова компанії підписали Меморандум про взаєморозуміння і співробітництво.

"Дуже важливо, що є такі прогресивні міністри, які розуміють, що розвиток країни не відбувається сам по собі, а його потрібно підштовхувати. Україна разом із низкою інших країн, які хочуть долучитися до тестування Нyperloop, вже в світовому тренді. Але ми разом маємо здійснити цю реальність", - заявив Алборн.

За інформацією, метою підписаного меморандуму є будівництво в Україні мережі Hyperloop за маршрутом "Львів-Київ-Одеса". Така система дасть можливість українцям за 40 хвилин подолати відстань між містами на швидкості 1200 км/год.

За розрахунками компанії Hyperloop, одна комерційна лінія HypeUA зможе на добу перевозити до 164 тисяч пасажирів з інтервалом руху капсули кожні 40 секунд.

новини партнерів

18 червня, 2018 понеділок

17 червня, 2018 неділя

18 червня, 2018 понеділок

17 червня, 2018 неділя

16 червня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати