live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Омелян підписав меморандум про створення мережі Hyperloop "Львів-Київ-Одеса"

Міністерство інфраструктури та компанія Hyperloop домовилися про співпрацю у галузі розробки підземної вакуумної транспортної системи

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

14 червня пройшла публічна дискусія "Гіперлуп в Україні" за участю головного виконавчого директора Нyperloop Transportation Technologies Дірка Алборна та очільник Міністерства інфраструктури України Володимира Омеляна. У результаті розмови міністр та голова компанії підписали Меморандум про взаєморозуміння і співробітництво.

"Дуже важливо, що є такі прогресивні міністри, які розуміють, що розвиток країни не відбувається сам по собі, а його потрібно підштовхувати. Україна разом із низкою інших країн, які хочуть долучитися до тестування Нyperloop, вже в світовому тренді. Але ми разом маємо здійснити цю реальність", - заявив Алборн.

За інформацією, метою підписаного меморандуму є будівництво в Україні мережі Hyperloop за маршрутом "Львів-Київ-Одеса". Така система дасть можливість українцям за 40 хвилин подолати відстань між містами на швидкості 1200 км/год.

За розрахунками компанії Hyperloop, одна комерційна лінія HypeUA зможе на добу перевозити до 164 тисяч пасажирів з інтервалом руху капсули кожні 40 секунд.

новини партнерів

13 грудня, 2019 п'ятниця

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати