//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Росія порушує релігійні свободи у Криму та на Донбасі, - проект резолюції Сенату США

У Сенаті США представлено резолюцію, що покладає на РФ відповідальність за порушення релігійних свобод у тимчасово окупованому Криму та окремих районах Донецької і Луганської областей

Про це повідомляє посольство України у США.

Двопартійна група сенаторів на чолі з головою Гельсінської комісії США Роджером Вікером представила проект резолюції щодо ситуації у царині релігійних свобод у регіоні ОБСЄ.

Як, зокрема, зазначається у резолюції, з огляду на те, що влада Росії здійснила вторгнення до українського Криму та його окупувала, вона зобов’язана згідно з вимогами міжнародного права, у тому числі відповідно до Женевських конвенцій, захищати релігійні свободи мешканців окупованої території.

Як також наголошується, протягом усього часу окупації Криму РФ несе відповідальність за порушення релігійних свобод на півострові, які, як підкреслюється, вже мали місце у вигляді, викрадень, затримань та ув’язнень представників окремих релігійних груп, включно з мусульманами з числа кримських татар, вірних УПЦ Київського патріархату, УГКЦ та християн-протестантів.

Окремо у проекті резолюції йдеться про аналогічну відповідальність РФ також за дотримання релігійних свобод на контрольованих нею територіях Донецької і Луганської областей.

У документі міститься заклик до президента США запровадити санкції у вигляді відмови у американській візі та заморожування власності щодо іноземних осіб, які безпосередньо чи опосередковано причетні до порушень релігійних свобод на тимчасово окупованих Росією територіях України.

 

новини партнерів

‡агрузка...

24 травня, 2019 п'ятниця

24 травня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати