//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Держдеп США залучить іноземних аутсорсерів для моніторингу військових угод

Держдепартамент США відстежуватиме комерційну активність військово-промислових комплексів іноземних держав за допомогою сторонніх організацій, як американських, так і іноземних

Про це повідомляє ВВС.

Відстежувати інформацію пропонується в джерелах на арабській, китайській, фарсі і урду, російській мовах. При цьому Держдепартамент цікавлять не лише підготовлювані угоди і постачання озброєнь, але також поточні і минулі.

Про плани Держдепу стало відомо з інформації на державному порталі урядових грантів. Там опубліковано оголошення про конкурс на створення проекту моніторингу і аналізу інформації, що знаходиться у відкритому доступі, про угоди з торгівлі озброєннями і військовою технікою.

Об'єм контракту - до півмільйона доларів. Брати участь в ньому можуть неурядові, комерційні і освітні організації. Ця інформація потрібна Держдепартаменту для контролю над дотриманням режиму санкцій і нерозповсюдження. У оголошенні особливо підкреслюється, що йдеться про активність в усіх сферах торгівлі озброєннями і військовою технікою, включаючи звичайну зброю.

Компанія повинна буде сама аналізувати і визначати підозрілу активність з об'єктами санкцій і забороненими організаціями, а також готувати доповіді і повідомлення на цю тему. Контракт опублікований від імені Офісу спільного зниження загрози, який займається контролем над нерозповсюдженням технологій і зброї масового ураження.

новини партнерів

‡агрузка...

20 березня, 2019 середа

19 березня, 2019 вівторок

20 березня, 2019 середа

19 березня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати