live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні стартує соціальний проект про дітей-сиріт "Дорога додому"

Соціальний проект "Дорога додому" матиме на меті допомогти дітям із дитячих будинків опинитися в люблячих сім’ях

Про це повідомляє UA.TV.

Ведуча та авторка програми, відома акторка Римма Зюбіна розповідає, що у неї давно була мрія створити програму про дітей, які живуть у дитбудинках. Адже колись вона хотіла всиновити дитину, але не вистачило сміливості.

"Я перечитала багато інформації і зіткнулася із тим, що на всіх сайтах я бачу лише фотокартку дитини, дуже часто - неякісну та застарілу. Мені як усиновителю не вистачало інформації і, на мій погляд, це було несправедливо щодо дітей, вони повинні виростати в сім’ях. Так виникла ідея створити програму, яка б розповідала та показувала більше про діток-сиріт", - поділилась Римма.

За її словами, ідея програми - це візитівка про кожну окрему дитину, її історія. Героями є діти різного віку.

"Ми їздимо по дитячих будинках, входимо з дітьми в контакт, спілкуємося, адаптуємо їх до камери, зйомок. Щоб дитина виглядала природно, такою, як вона є в житті. Всі малі діти - милі, гарні, але я в такому захваті від дітей, яким по 12-16 років - вони повноцінні, вже дорослі, зі своїми вподобаннями, смаками. Є хлопчик-філософ, який усе прочитав - від Ніцше до Гайдеггера", - розповідає ведуча.

Римма розповідає, що одного героя програми "Дорога додому"  уже всиновила сім’я із Канади.

"Для мене немає обмежень - за кордон всиновлюють дитину чи ні, головне - щоб діти росли у сім’ях, де їх люблять", - каже авторка програми.

Програма “Дорога додому” виходитиме на телеканалі UA.TV російською мовою щопонеділка. А невдовзі проект переглядатиметься також українською, англійською та арабською мовами.

новини партнерів

3 липня, 2020 п'ятниця

3 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати