live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні стартує соціальний проект про дітей-сиріт "Дорога додому"

Соціальний проект "Дорога додому" матиме на меті допомогти дітям із дитячих будинків опинитися в люблячих сім’ях

Про це повідомляє UA.TV.

Ведуча та авторка програми, відома акторка Римма Зюбіна розповідає, що у неї давно була мрія створити програму про дітей, які живуть у дитбудинках. Адже колись вона хотіла всиновити дитину, але не вистачило сміливості.

"Я перечитала багато інформації і зіткнулася із тим, що на всіх сайтах я бачу лише фотокартку дитини, дуже часто - неякісну та застарілу. Мені як усиновителю не вистачало інформації і, на мій погляд, це було несправедливо щодо дітей, вони повинні виростати в сім’ях. Так виникла ідея створити програму, яка б розповідала та показувала більше про діток-сиріт", - поділилась Римма.

За її словами, ідея програми - це візитівка про кожну окрему дитину, її історія. Героями є діти різного віку.

"Ми їздимо по дитячих будинках, входимо з дітьми в контакт, спілкуємося, адаптуємо їх до камери, зйомок. Щоб дитина виглядала природно, такою, як вона є в житті. Всі малі діти - милі, гарні, але я в такому захваті від дітей, яким по 12-16 років - вони повноцінні, вже дорослі, зі своїми вподобаннями, смаками. Є хлопчик-філософ, який усе прочитав - від Ніцше до Гайдеггера", - розповідає ведуча.

Римма розповідає, що одного героя програми "Дорога додому"  уже всиновила сім’я із Канади.

"Для мене немає обмежень - за кордон всиновлюють дитину чи ні, головне - щоб діти росли у сім’ях, де їх люблять", - каже авторка програми.

Програма “Дорога додому” виходитиме на телеканалі UA.TV російською мовою щопонеділка. А невдовзі проект переглядатиметься також українською, англійською та арабською мовами.

новини партнерів

25 вересня, 2018 вівторок

24 вересня, 2018 понеділок

25 вересня, 2018 вівторок

24 вересня, 2018 понеділок

23 вересня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати