//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Відкрити авто годинником та завести смартфоном. Автовиробники домовились про стандарт електронного ключа

Apple, Samsung і автовиробники затвердили першу версію стандарту електронного ключа для автомобілів

Про це йдеться у повідомленні прес-служби CCC.

Ви вже можете використовувати свій смартфон в якості ключа від автомобіля, здатного розблокувати двері і завести двигун, але лише якщо у вас є відповідний автомобіль ( раптом у вас є Tesla Model 3).

Тепер же така технологія стане куди більш поширеним явищем. Консорціум Car Connectivity Consortium (CCC), до складу якого входять найбільші ІТ-та автокомпанії, затвердив першу стандартизовану версію електронного ключа.

Він буде доступний клієнтам компаній-учасниць консорціуму. Автовласники зможуть завантажити цифровий ключ на свій смартфон і використовувати його замість звичайного.

Система дозволить відкривати і закривати автомобіль, запускати двигун, а також ділитися з іншими людьми доступом до автомобіля за допомогою смартфонів, розумних годинників і інших пристроїв. Консорціум має намір зробити систему єдиним стандартом, який буде доступний всім учасникам ринку.

 Як працюють цифрові ключі

Учасники консорціуму: Audi, BMW, General Motors, Hyundai, Apple, LG, Panasonic, Samsung, Volkswagen, Alps Electrics, Continental Automotive, Denso, Gemalto, NXP і Qualcomm.

З метою безпеки компанії домовилися використовувати технологію бездротової передачі даних NFC, яка володіє радіусом дії близько 10 см, що значно менше, ніж у Wi-Fi або Bluetooth.

Машина буде відкриватися тільки тоді, коли водій підійде до автомобіля зі смартфоном. Керувати машиною з дому або офісу не вийде, але і зловмисники не зможуть перехоплювати сигнали, перебуваючи далеко від автомобіля.

Щоб прехопити доступ до автівки, злодію довелось би "фізично бути присутнім" у вашому телефоні під час вашої взаємодії з машиною.

До початку 2019 року консорціум планує доопрацювати версію стандарту ключа і отримати готове рішення, яке знизить витрати на розробку і буде підходити до різних видів пристроїв і транспорту.

новини партнерів

‡агрузка...

18 березня, 2019 понеділок

18 березня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати