live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Сучасні підходи в діагностиці і лікуванні раку молочної залози

Клінічний онколог, керівник ради консультантів Lisod Авраам Кутен
Рак молочної залози - найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок не лише в Україні, а у всьому світі, свідчить статистика ВООЗ. Однак, у Європейських країнах смертність від цієї хвороби нижча, ніж в Україні

Ефективно долають цей недуг там завдяки сучасним методам лікування. Нині провідні фахівці  з усього світу ділилися власним досвідом з вітчизняними лікарями під час міжнародної української мамологічної конференції "Сучасні підходи  в діагностиці  і лікуванні раку молочної залози", передає Еспресо.TV.

"Ми вирішили зібрати найкращих експертів Європи і світу для того, щоб ми могли поділитися своїм досвідом, показати як це краще зробити, навчитися у них, показати щось від нас і це стало такою гарною традицією", - зазначив лікар-онколог, завідувач Центром сучасної мамології LISOD Андрій Жигулін.

Подібний захід вже вчетверте проходить в Україні. За цей час, запевняють фахівці, вже вдалося впровадити деякі хірургічні техніки і в Україні. І результати фантастичні.

"Було дві основні новації у сфері онкології в Україні, у клініці LISOD. Перше - впровадження і використання лінійних прискорювачів  для лікування раку молочної залози,  і друге -  це використання мультидисциплінарного підходу до лікування раку молочної залози - це використання лікаря-онколога, хірурга-онколога, радіотерапевта - усіх разом", - пояснив клінічний онколог, керівник ради консультантів LISOD Авраам Кутен.

Завдяки такому обміну досвідом в Україні вже проводять органозберігаючі операції на різних стадіях захворювання.  А також, реконструктивні операції, які дозволяють у повній мірі відновити форму і об'єм молочної залози.

 

новини партнерів

12 серпня, 2020 середа

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати