live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мартиненко через суд вимагатиме якнайшвидшого розгляду його справи по суті - адвокат


фото: radiosvoboda
Захист Миколи Мартиненка наполягає на якнайшвидшій передачі до суду для розгляду по суті справи, де фігурує екс-депутат

Про це з посиланням на адвоката Петро Бойко повідомила прес-служба Мартиненка.

Тому захист оскаржить в апеляційному суді рішення Шевченківського райсуду Києва, який повернув САП обвинувальний акт по об'єднаній справі "Енергоатому" та держпідприємства "Східний ГЗК".

"Звернення САП в апеляцію про оскарження рішення Шевченківського райсуду - це імітація та гру на публіку. Бо всі попередні дії САП свідчать про намагання відкласти на невизначений час розгляд справи Мартиненка в суді по суті", - наголосив захисник.

Зокрема, на це, за його словами, була спрямована поведінка САП на підготовчому засіданні суду 21 червня. "Спочатку прокурор САП безпідставно намагався вдруге накласти на Миколу Мартиненка та інших людей додаткові зобов'язання, які раніше були скасовані судами як безпідставні. Потім з'ясувалось, що САП подав обвинувальний акт до суду з помилками. Ці помилки дуже непрофесійні - на рівні студента 3-го курсу юрфака. Вони були зроблені навмисно - щоб суд повернув справу до САП. Більше того, прокурор САП Симків сам звернув на них увагу суду під час свого виступу. Тобто, САП критикувала сама себе", - вказав Бойко.

За його словами, НАБУ і САП роками піарились на згадках прізвища Мартиненка та займались його дискредитацією. "Стаття 6 Європейської Конвенції про захист прав і основоположних свобод людини говорить: кожен має право на доступ до правосуддя. Микола Мартиненко був його позбавлений більше 2-х років. Ми один раз уже змусили НАБУ і САП передати справу до суду. Тепер будемо послідовно добиватися того, щоб суд нарешті почав її розгляд по суті. Всі сфальсифіковані звинувачення будуть спростовані", - відзначив адвокат.

новини партнерів

‡агрузка...

20 лютого, 2019 середа

20 лютого, 2019 середа

19 лютого, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати