live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Бюро ПАРЄ ухвалило розглянути пропозиції про повернення делегації Росії, - ЗМІ

У п'ятницю, 29 червня, керівний орган Парламентської Асамблеї Ради Європи ухвалив рішення про розгляд пропозицій щодо повернення до роботи в асамблеї делегації Росії

Про це повідомляє "Європейська правда" за підсумками засідання Бюро ПАРЄ у Страсбурзі.

Відповідно до рішення Бюро, керівництво асамблеї "взяло до уваги" всі пропозиції, зібрані впродовж року надзвичайним комітетом ПАРЄ за участі російської та всіх інших національних делегацій. Із цих пропозицій Бюро виокремило ті, які спрямовані на повернення Росії до роботи в ПАРЄ, і доручило регламентному комітету Асамблеї терміново підготувати проект резолюції про зміну правил та процедур ПАРЄ.

"Звернутися до комітету з питань правил, імунітетів та інституційних питань підготувати до сесії в жовтні 2018 року доповідь по пропозиціях щодо доповнень і змін до тих правил Асамблеї, які стосуються підтвердження та оспорювання повноважень і прав національних делегацій", - йдеться в ухваленому Бюро рішенні.

Остаточне рішення, як очікується, буде ухвалене на жовтневій сесії асамблеї.

ПАРЄ має право накладати санкції на делегації країн, які грубо порушують принципи Ради Європи. На цих підставах у 2014 та 2015 роках ПАРЄ обмежувала в правах російську делегацію. З 2016 року Росія припинила брати участь у роботі Асамблеї і не передавала у Страсбург перелік своїх депутатів, уникаючи таким чином підтвердження санкцій. Робота Росії у всіх інших органах Ради Європи продовжувалася.

У 2017 році Росія припинила платити внески у бюджет Ради Європи, вимагаючи, щоб у регламент ПАРЄ внесли зміни, які не дозволять накладати на них санкції. Ідею зняття санкцій з Росії та відновлення сплати нею внесків відкрито підтримують генсек Ради Європи Турбйорн Ягланд і низка депутатів.

новини партнерів

21 січня, 2019 понеділок

21 січня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати