live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Світлина на фоні Сталіна: керівник СММ ОБСЄ сфотографувався біля портрету диктатора


фото: Моніка Андрушевська
Заступник керівника донецького регіонального офісу моніторингової місії ОБСЄ Мет Вотлі під час подорожі зробив собі фото на тлі портрета Сталіна

Про це повідомляє Моніка Андрушевська на своїй сторінці у Facebook.

"Коли я дивлюся на фото, яке зробив собі в Горі  Мет Вотлі , заступник голови ОБСЄ в Донецьку, мені цікаво, чи був він також в Браунау, місті, де народився Гітлер", - пише Моніка.

Фото зроблене у місті Горі у східній Грузії, у будинку-музеї Сталіна. 

"Я розумію, що туристи фотографуються в таких місцях. Натомість, Мет Вотлі в Горі був не як турист, а як голова місцевого об'єднання ОБСЄ. На даний момент він є заступником голови ОБСЄ у Донецьку, а фото було зроблено не так давно", - обурюється Андрушевська. 

null

Надалі вона звертається до Волті з поясненням, що Сталін є винуватцем десятків мільйонів жертв таборів, вбитих під час Голодомору, геноциду цілих народів. 

"Злочини, чиї наслідки Східна Європа відчуває навіть сьогодні. Нинішня ситуація на Донбасі є також наслідком його політики. Юзеф Вісаріонович Сталін відповідальний за більше жертв, ніж Адольф Гітлер. Я розумію, що усвідомлення цього факту в Західній Європі не є особливо великим, але від Спостережної місії ОБСЄ хотілобися кращого розуміння ситуації", - пише Андрушевська.

Також додала, що людина, яка розміщує на своїй сторінці у Facebook фото зі Сталіним не може бути головою моніторингової комісії в країні, яка стала жертвою сталінського режиму. 

"Як ми можемо говорити про об'єктивність ОБСЄ у питанні звітності про вторгнення Росії в Україну, оскільки людина на такій посаді, мабуть, не знає історії або не вміє її оцінити? Або ж знає, але особа кровопролитного диктатора йому імпонує. Це явище було відомо вже в часи попередника Сталіна, який називав таких західних вболівальників "корисними ідіотоми", - зауважила Моніка. 

  • Нагадаємо, у місії ОБСЄ на Донбасі досі працюють спостерігачі, які були на весіллі у доньки бойовика Бабая. Їх обіцяли звільнити 2 роки тому.  

новини партнерів

17 січня, 2020 п'ятниця

17 січня, 2020 п'ятниця

16 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати