live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

26 українських видавництв подали заявки на участь у конкурсі “Еспресо. Вибір читачів”

Завершився прийом заявок на участь книжок у премії “Еспресо. Вибір читачів”. Цього року бажання позмагатися за перемогу виявили 26 українських видавництв

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Перший етап премії "Еспресо. Вибір читачів" розпочався з прийому заявок від видавництв. Усього до конкурсу подано 139 книг. Кожна з них буде перевірена на відповідність вимогам. В наступний етап пройдуть лише ті, що відповідатимуть усім зазначеним вимогам.

Рекомендації щодо участь книг приймались від видавництв до 30 червня включно. Заявки подали, як великі видавництва, такі як "Vivat", "Видавництво Старого Лева", "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", "КСД", "Ранок", "Фонтан казок", "НОРА-ДРУК" та інші, так і невеличкі видавництва.

Для участі в конкурсі необхідно було заповнити форму та перевірити книги на відповідність вимогам конкурсу. Одне видавництво могло подавати необмежену кількість заявок.

Заявки приймалися відповідно до наступних номінацій: література для дорослих (книги, розраховані на аудиторію віком старше 18-ти років) та література для дітей (книги для дітей та підлітків).

Далі організаційний комітет конкурсу перевірить книжки на відповідність вимогам. Аби потрапити в наступний етап, книжки мають бути написані українською мовою, видані з 1 червня 2017 по 31 травня 2018 року (підписані до друку), мати наклад від 1000 екземплярів. Книжки мають бути видані вперше і розповсюджуватися по території України.

З середини липня довгий список буде представлено на розгляд експертної ради книжкової премії “Еспресо. Вибір читачів”.

Книжкова премія “Еспресо. Вибір читачів” заснована телеканалом Еспресо в травні 2017 року. Переможці Премії будуть оголошені в листопаді 2018 року та в ефірі телеканалу і на сайті Еспресо.TV.

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати