live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Німеччина: Меркель і глава МВС досягли згоди щодо мігрантів

Канцлер Німеччини Ангела Меркель та міністр внутрішніх справ Горст Зеегофер досягли компромісу в суперечці щодо біженців, яка загрожувала існуючій коаліції

Про це пише  DW.

"Ми досягли угоди", - сказав Зеегофер в Берліні після багатогодинних переговорів, підтвердивши, що він також відмовиться від своєї пропозиції піти у відставку, зробленої наприкінці тижня.

Угода Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Меркель та Християнсько-соціального союзу (ХСС) Зеегофера полягає у створенні так званих транзитних центрів на німецько-австрійському кордоні, з яких будуть депортувати шукачів притулку, які вже звернулися в іншу країну ЄС.

"Це дійсно добрий компроміс", - сказала Меркель. За її словами, створюючи транзитні центри, а також працюючи разом з європейськими союзниками щодо імміграції, Німеччина тепер буде мати добру міграційну політику як на рівні ЄС, так і на національному рівні.

Читайте також: Як питання міграції розколює уряд Німеччини і європейську єдність

Таким чином мігранти будуть допущені на територію Німеччини, поки їхні справи розглядаються, що утримає владу від необхідності повертати людей до Австрії та інших країн, створюючи міжнародну напруженість.

Початкові вимоги Зеегофера змусили б Німеччину блокувати багатьох шукачів притулку на своєму кордоні, незалежно від того, чого хочуть інші країни.

Залишається неясним, чи погодиться третя партія в коаліції Німеччини, соціал-демократи, на угоду з транзитними центрами.

  • На цьому тижні на саміті глав урядів країн ЄС в Брюсселі вдалося досягти домовленості в питанні вирішення міграційної кризи. Зеегофер критично оцінив досягнення компромісу на загальноєвропейському рівні.

новини партнерів

15 листопада, 2018 четвер

15 листопада, 2018 четвер

14 листопада, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати