live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мінекології запустило перший в Україні екологічний бот


фото: Мінекології
Мінекології та група активістів Save Dnipro презентували перший в Україні екологічний бот SaveEcoBot, який надає екологічні дані із будь-якої області України про конкретне підприємство

Про це повідомляє Урядовий портал.

Екобот моніторить оновлення даних про дозволи на викиди шкідливих речовин в повітря підприємствами-забруднювачами 1, 2 та 3 груп, спеціальні дозволи на користування надрами та водокористування, а також інформацію про ліцензії на поводження з небезпечними відходами.

"Екологічний бот - це приклад синергії органів влади і громадської ініціативи. Раніше ці реєстри були закриті, окрім реєстру ОВД. Він запрацював півроку тому. Тобто у громадськості не було можливості отримувати необхідну інформацію. Зараз Мінприроди активно працює з відкриттям усіх даних. Це один із головних наших пріоритетів”, - зазначив міністр екології Степан Семерак.

Мінприроди зацікавлене, щоб якомога більше українців мали безперешкодний доступ до всіх даних, які необхідні для систематизації та реформування сфери довкілля.

На цьому етапі SaveEcoBot працює в Telegram і найближчим часом буде доступний в усіх інших популярних месенджерах - Facebook Messenger, Skype та Viber.

Користування екоботом є безкоштовним. Для того, щоб скористатися програмою, достатньо підписатися на послугу. Інформація про виявлені зміни надходитиме в режимі он-лайн.

новини партнерів

17 січня, 2019 четвер

17 січня, 2019 четвер

16 січня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати