//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд визнав банкрутом найбільший суднобудівний завод в Україні

Суд Миколаївської області визнав банкрутом ПАТ "Чорноморський суднобудівний завод"

Про це повідомляє портал Судова влада України.

3 липня Господарський суд Миколаївської області визнав банкрутом Публічне акціонерне товариство "Чорноморський суднобудівний завод".

Повідомляється, що колишній флагман українського суднобудівництва тривалий час переживав складні часи. У 2015 році було введено процедуру санації заводу, однак система заходів щодо відновлення платоспроможності боржника не змогла запобігти банкрутству.

Отже суд постановив визнати Публічне акціонерне товариство “Чорноморський суднобудівний завод" банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.

Державна акціонерна холдингова компанія "Чорноморський суднобудівний завод" - найкрупніше підприємство галузі в Україні і одне з найбільш потужніх в Європі було засноване в 1897 році. За сторіччя на заводі побудовано понад 1000 кораблів та суден різних типів і призначень: крейсерів, підводних лодок, танкерів, китобаз, суховантажів, науково - дослідних суден, протичовневих кораблів, траулерів, а також десятки тисяч машин, механізмів, котлів, обладнання самого різного призначення для народного господарства країни.

Зазначається, що завод входить до складу суднобудівного холдингу Smart Maritime Group (SMG, Україна), який засновано в 2009 році для управління морегосподарського активами "Смарт-холдингу". Бенефіціаром Смарт-холдингу є бізнесмен і політик Вадим Новинський.

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

20 травня, 2019 понеділок

20 травня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати