Гол екс-динамівця допоміг "Шахтарю" розтрощити "Аустрію"

"Шахтар" переміг у товариському матчі австрійську "Аустрію", Жуніор Мораес забив за новий клуб перший гол

Про це повідомляє офіційний сайт "Шахтаря".

У першому матчі на тренувальному зборі у австрійському Фельдені рахунок відкрив колишній форвад "Динамо" Жуніор Мораес. Віктор Коваленко заробив пенальті, який ударом по центру воріт реалізував бразилець – 1:0.

За хвилину до кінця тайму Ісмаїлі на лінії штрафного одним рухом прибрав опонента й підробив під ударну ліву, просунувся на кілька метрів уперед і вистрілив у ближню дев’ятку – 2:0.

На початку другого тайму донеччани довели свою перевагу до великої. Олег Данченко на фланзі обігрався з Марлосом і виконав простріл, який у дотик замкнув Фернандо – 3:0.

"Шахтар" – "Аустрія" – 3:0

Голи: 1:0 Мораес (16, пен.), 2:0 Ісмаїлі (44), 3:0 Фернандо (54)

"Шахтар": П’ятов (О. Шевченко, 70), Ісмаїлі (Матвієнко, 46), Ракицький (Хочолава, 68), Кривцов (Ордець, 68; Додо, 78), Данченко (Бутко, 68), Степаненко (к) (Пихальонок, 70), Патрік (Майкон, 70), Фернандо (Болбат, 70), Коваленко (Дентіньо, 70), Марлос (Нем, 70), Мораес (Тотовицький, 70).