live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

“Нафтогаз” просить Стокгольмський арбітраж переглянути тариф на транзит: вимагає $11,5 млрд

НАК "Нафтогаз України" подала до Стокгольмського арбітражу позов з вимогою переглянути тариф на транзит за контрактом з ПАТ "Газпром"

Про це повідомляє прес-служба “Нафтогазу”.

"Контракт на транзит між "Нафтогазом" та "Газпромом" дозволяє сторонам вимагати перегляду тарифу, якщо на газовому ринку Європи відбулися істотні зміни, а також коли тариф не відповідає європейському рівню. У своєму рішенні від 28 лютого 2018 року Стокгольмський арбітраж з процедурних причин відхилив вимогу "Нафтогазу" щодо перегляду тарифу. Таким чином, вимога "Нафтогазу" про перегляд тарифу по суті залишилась невирішеною", - йдеться у повідомленні.

У березні 2018 року "Нафтогаз" направив “Газпрому" запит щодо перегляду тарифу та ініціював переговори відповідно до контракту. Підставами для запиту були істотні зміни на газовому ринку Європи, зокрема правил встановлення тарифів на транзит, після підписання контракту в січні 2009 року, а також невідповідність тарифу європейському рівню.

Прес-служба зазначає, що "Газпром" зайняв на переговорах неконструктивну позицію, змусивши "Нафтогаз" звернутися до арбітражу, як передбачено контрактом. "Нафтогаз" вимагає перегляду тарифу з березня 2018 року і попередньо оцінює свої грошові вимоги у 11,58 млрд дол. без урахування відсотків.

новини партнерів

‡агрузка...

18 жовтня, 2019 п'ятниця

18 жовтня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати