live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Справа генерала Гриняка: деструктивні дії прокурорів спрямовані виключно на імітацію активної діяльності, - адвокат

Захист генерала МВС Володомира Гриняка повідомив, що жоден представник групи прокурорів не з'явився на засідання у апеляційному суді

Про це адвокат генерала Гриняка Станіслав Іваницький написав у Facebook:

"Прокурори по справі знову відзначаються своєю дивною процесуальною поведінкою.

Після того, як в березні цього року, Печерським районним судом було винесено 2 ухвали, якими на слідчого та прокурора покладено обов'язок негайно надати стороні захисту усі матеріали кримінального провадження та речові докази, прокурори ДСР ГПУ звернулися до суду за роз'ясненням однієї з цих Ухвал, що була винесена 27.03.18р.

Доречі кажучи, ці 2 Ухвали суду слідчим та прокурором досі належним чином не виконані, попри те, що за таку протиправну бездіяльність передбачена кримінальна відповідальність.

З огляду на те, що ухвала від 27.03.18 за своєю формою цілком відповідає вимогам КПК та за своїм змістом чітко відображає основоположні принципи захисту прав людини, містить чітке посилання на норми Закону та дає вичерпний перелік обставин, що були враховані судом при прийнятті цього рішення, тому ми вважаємо, що ніяких додаткових роз'ясненнь дана ухвала не потребує.

Суд першої інстанції взяв до уваги аргументовані доводи сторони захисту та справедливо відмовив у додатковому роз'ясненні своєї ухвали. Однак, прокурор, з невідомих причин, вирішив оскаржити таке рішення та звернувся до Апеляційного суду з відповідною скаргою.

Проте, на 2 судові засідання, де повинна була розглядатися дана апеляційна скарга, жоден представник з численої групи прокурорів не з'явився, а після цього вони просто "відкликали" свою скаргу.

Складно зрозуміти, чим обумовлені такі дивні процесуальні дії прокурорів. Напевно вони, зібравшись з думками, уважніше прочитали текст ухвали і за кілька місяців все ж таки змогли усвідомити її зміст? Чи, можливо, за цей час вони, попри усі труднощі, змогли осягнути зміст положень ст.290 КПК України?

Як би там не було, складається стійке враження, що такі деструктивні дії прокурорів, спрямовані виключно на імітацію активної діяльності навколо "справ Майдану" та штучне створення зайвого процесуального навантаження на сторону захисту, шляхом втягування нас у численні судові процеси, які самі прокурори банально прогулюють"

 

 

новини партнерів

‡агрузка...

18 лютого, 2019 понеділок

18 лютого, 2019 понеділок

17 лютого, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати