live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українські стартапи потрапили до знаменитого акселератора Techstars

Два українських стартапи отримають від акселератора $120 тис. інвестицій та переїдуть до Лондона на час проходження програми

Відразу дві українські команди потрапили в європейський підрозділ знаменитого американського акселератора Techstars, розташований у Великобританії. У програмі візьмуть участь стартапи Flawless App і Let "s Enhance.

Про це повідомляє AIN.UA.

Стартапи отримають від акселератора $120 тис. інвестицій та переїдуть до Лондона на час проходження програми. Крім того, кожна команда отримає додаткові сервіси інфраструктурних рішень, такі як Amazon, PayPal, SendGrid і інші. За участь у програмі Techstars бере частку в проекті розміром в 6%.

Flawless App - це інструмент для порівняння дизайну з реальним мобільним додатком під час розробки, заснований Ахмедом Сулейманом і Лізою Дзюбою в 2015 році. Flawless App дозволяє розробнику знайти та виправити візуальні помилки в мобільних додатках до того, як вони потраплять до користувача. Засновники відзначають, що за допомогою інструменту розробники можуть економити понад 30 годин щомісяця. Серед клієнтів Flawless App - фахівці з Uber, Basecamp, Disney, eBay, Nike, Qiwi, Spotify й інших компаній.

Let"s Enhance - платформа обробки зображень за допомогою нейромереж, яка дозволяє збільшити розподілення картинок в чотири рази, мінімізуючи втрати якості, відновлюючи деталі та підвищуючи їхню чіткість. Проект було розпочато в листопаді 2017 року Владиславом Пранскевічусом, Софією Швець і Олександром Савсуненком (через деякий час він пішов в інший проект). Від старту платформою скористалося понад 350 тис людей, а зараз команда готує старт версії для компаній.

новини партнерів

‡агрузка...

15 вересня, 2019 неділя

15 вересня, 2019 неділя

14 вересня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати