//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українські стартапи потрапили до знаменитого акселератора Techstars

Два українських стартапи отримають від акселератора $120 тис. інвестицій та переїдуть до Лондона на час проходження програми

Відразу дві українські команди потрапили в європейський підрозділ знаменитого американського акселератора Techstars, розташований у Великобританії. У програмі візьмуть участь стартапи Flawless App і Let "s Enhance.

Про це повідомляє AIN.UA.

Стартапи отримають від акселератора $120 тис. інвестицій та переїдуть до Лондона на час проходження програми. Крім того, кожна команда отримає додаткові сервіси інфраструктурних рішень, такі як Amazon, PayPal, SendGrid і інші. За участь у програмі Techstars бере частку в проекті розміром в 6%.

Flawless App - це інструмент для порівняння дизайну з реальним мобільним додатком під час розробки, заснований Ахмедом Сулейманом і Лізою Дзюбою в 2015 році. Flawless App дозволяє розробнику знайти та виправити візуальні помилки в мобільних додатках до того, як вони потраплять до користувача. Засновники відзначають, що за допомогою інструменту розробники можуть економити понад 30 годин щомісяця. Серед клієнтів Flawless App - фахівці з Uber, Basecamp, Disney, eBay, Nike, Qiwi, Spotify й інших компаній.

Let"s Enhance - платформа обробки зображень за допомогою нейромереж, яка дозволяє збільшити розподілення картинок в чотири рази, мінімізуючи втрати якості, відновлюючи деталі та підвищуючи їхню чіткість. Проект було розпочато в листопаді 2017 року Владиславом Пранскевічусом, Софією Швець і Олександром Савсуненком (через деякий час він пішов в інший проект). Від старту платформою скористалося понад 350 тис людей, а зараз команда готує старт версії для компаній.

новини партнерів

‡агрузка...

23 березня, 2019 субота

22 березня, 2019 п'ятниця

23 березня, 2019 субота

22 березня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати