live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кількість ОСББ, які скористалися "теплими кредитами" від уряду, зросла у 5 разів

У 2018 році ОСББ демонструють все більшу зацікавленість до енергоефективних заходів у порівнянні із попередніми роками. Так, у червні цього року понад 300 ОСББ скористалися "теплими кредитами" на суму 90 млн грн, що майже у 5 разів перевищує показник червня минулого року. Тоді близько 90 ОСББ отримали 18,5 млн грн. "теплих кредитів"

Про це повідомляє урядова прес-служба.

"Моніторинг результатів дії програми демонструє наскільки збільшився попит ОСББ на "теплі кредити", зросла їхня довіра та впевненість у дієвості механізму співфінансування енергоощадних заходів", - наголошують у Кабміні.

У 2018 році впродовж лише 2,5 місяців 930 ОСББ залучили 260 млн грн. "теплих кредитів", що майже удвічі більше за суму коштів, отриманих ОСББ на утеплення за весь 2017 рік, а саме - 140 млн грн.

"Пропонуємо ОСББ продовжити підготовку до наступного опалювального сезону та утеплити будинки, скориставшись програмою "теплих кредитів", - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та пояснив, що серед переваг участі у програмі - можливість заощадити на витратах при впровадженні енергоефективних заходів, зменшити рахунки за комунальні послуги, збільшити вартість квартир у термомодернізованому будинку.

Додаткове співфінансування енергоефективних заходів можна отримати з місцевих бюджетів.

Із місцевими програмами здешевлення "теплих кредитів" можна ознайомитись на інтерактивній карті.

новини партнерів

28 вересня, 2020 понеділок

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати