live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мінрегіон обмірковує будівництво громадських туалетів у метро

Міністерство регіонального розвитку планує розглянути пропозицію проектування громадських туалетів для пасажирів на станціях метрополітену або при входах до них

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

"Питання наявності на станціях метрополітену туалетних кімнат, доступних для звичайних людей (пасажирів метро), не нове і періодично піднімається громадянами. Але проектування публічних туалетів на станціях метрополітену в державних будівельних нормах зараз не передбачено. Тому зараз, оновлюючи ДБН щодо метрополітенів, ми вирішили розглянути пропозицію щодо введення нової норми, яка буде стосуватися можливості проектування туалетів на станціях метро чи при вході до них", - зазначив заступник міністра.

За його словами, треба проаналізувати всі технічні можливості щодо того, як це можна зробити.

"Потрібно зробити оцінку питання з усіх сторін. Можливо, на самих перонах станцій робити це буде складно технічно. Альтернативні варіанти - проектувати громадські вбиральні при вході у метро або в підземних переходах. Це буде зручно для людей", - зазначив Парцхаладзе.

На сьогоднішній день у діючих Державних будівельних нормах “Споруди транспорту. Метрополітени” відсутня норма щодо проектування громадських туалетів для відвідувачів. Це пояснюється можливою небезпекою пасажирів, недопущенням закладання пожежно- та вибухонебезпечних предметів.

Проте в низці країн світу, зокрема, у Франції, Великій Британії, Австрії, Японії, Південній Кореї туалети для пасажирів в метро є розповсюдженою практикою і користуються попитом. До речі, в Україні також є приклади влаштування туалетних кімнат для пасажирів метро на деяких станціях харківського метрополітену.

новини партнерів

31 березня, 2020 вівторок

31 березня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати