live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада ухвалила закон про маркування органічних продуктів

Депутати підтримали у другому читанні проект закону про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Законопроектом передбачене удосконалення правового регулювання органічного виробництва, а також гармонізація законодавства України до законодавства ЄС у цій сфері.

Проектом закону пропонується визначити систему прав та обов’язків суб’єктів ринку органічної продукції, зокрема, операторів ринку, органів сертифікації. Також регламентовано вимоги до виробництва, маркування та обігу органічної продукції, чітко встановлено основні засади здійснення процедури сертифікації органічного виробництва з деталізацією за галузями.

"Прийняття "органічного" Закону надасть поштовх до сталого розвитку органічного виробництва в Україні, підвищить конкурентоспроможність органічної продукції та розширить зовнішні ринки для її збуту. Окрім того, цей Закон є важливим для гармонізації національного законодавства з європейськими вимогами у сфері органічного виробництва", - прокоментувала заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофимцева.

новини партнерів

‡агрузка...

22 лютого, 2019 п'ятниця

22 лютого, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати