live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Комітет Ради ухвалив екологічну стратегію до 2030 року

Профільний комітет Верховної Ради затвердив стратегію державної екологічної політики до 2030 року

Про це повідомив у Facebook міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

"Профільний Комітет дав сьогодні "зелене світло" новій Стратегії державної екологічної політики до 2030 року. Її було розроблено Мінприроди за технічної допомоги ЄС. Очікуємо, що восени Стратегію розгляне парламент і жодні політичні перипетії не завадять ухвалити цей важливий документ. Над ним насправді тривалий час працювала велика кількість фахівців", - написав Семерак.

Міністр зазначив, що чинна екологічна стратегія України не є ефективною та не відповідає європейським стандартам.

"В Україні й раніше ухвалювалися стратегії, та насправді важко назвати структурним і дієвим те, що до цього часу називалося екологічною стратегією. Існуючий документ не відповідав ні європейським стандартам життя, ні будь-яким іншим сучасним вимогам, у тому числі, середньостроковим пріоритетам уряду. Саме тому нам довелося повністю оновити Стратегію", - пояснив урядовець.

Семерак зазначив, що в новій стратегії запроваджено близько 30 показників, за якими міністерство відстежуватиме реалізацію екологічної політики.

"У нашому документі є ряд інновацій і як на мене, то принциповим є введення близько 30 чітких індикаторів, на які Мінприроди орієнтуватиметься, реалізуючи державну екологічну політику. Це вкрай важливий для нас документ. Сподіваюся, що восени він стане повноцінним законом, а значить, інструментом зміни екологічного курсу країни на європейський", - зазначив міністр.

новини партнерів

14 серпня, 2020 п'ятниця

13 серпня, 2020 четвер

14 серпня, 2020 п'ятниця

13 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати