//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Триває прийом заявок на четвертий конкурс ідей Small World. Big Ideas

До 10 серпня триває перший відбірковий етап міжнародного конкурсу ідей розважальних форматів SMALL WORLD. BIG IDEAS 2018. Конкурс проводиться вже четвертий рік поспіль, проте його фінал вперше відбудеться в рамках KYIV MEDIA WEEK

Організатор проекту – компанія Media Resources Management (Україна), партнерами SMALL WORLD. BIG IDEAS традиційно стали міжнародний дистрибутор Small World IFT (США) і найбільший міжнародний ринок аудіовізуального контенту MIPCOM (Франція).

Конкурс відкриває нові можливості для творців новаторського розважального продукту, зокрема незалежних продюсерів і креативників, представників великих продакшн-компаній і телеканалів, як початківців, так і досвідчених гравців у сфері форматного бізнесу: усі без винятку запрошуються долучитись до проекту і спробувати свої сили в міжнародному конкурсі на кращу ідею в жанрі non-scripted entertainment show.

Що ми шукаємо? Конкурс SMALL WORLD. BIG IDEAS має на меті пошук нових оригінальних ідей форматів розважального жанру (game, quiz, dating, travel, survival, reality show, тощо) на будь-якій стадії готовності – від ідеї («паперовий формат») до продукту, який вже з'являвся в ефірі.

Заявки на участь приймаються з 2 липня до 10 серпня 2018 року. Усі проекти оцінюватимуться незалежним експертним журі, до складу якого увійдуть представники міжнародної та української медіаіндустрії з багаторічним досвідом в галузі розробки, дистрибуції та адаптації форматів.

Фінальний раунд SMALL WORLD. BIG IDEAS відбудеться 17 вересня (понеділок) 2018 року на міжнародному медіафорумі KYIV MEDIA WEEK (Київ, Україна).

null

Переможець SMALL WORLD. BIG IDEAS – автор найкращої ідеї, на думку експертів і партнерів конкурсу, отримає унікальні можливості для професійного розвитку на міжнародному рівні, а його формат – путівку у світ і шанс підкорити серця глядачів на всіх континентах:

  • Партнер конкурсу SMALL WORLD. BIG IDEAS – компанія Small World IFT (США) стане ексклюзивним дистрибутором формату-переможця на міжнародному ринку та представлятиме його на всіх основних міжнародних ринках контенту. Також компанія надасть консалтингові послуги з доопрацювання проекту для його відповідності світовим стандартам і легкості адаптації на різних територіях світу та профінансує виробництво його проморолика. Офіційно міжнародній спільноті ідею переможця буде представлено ​​вже як формат на MIPTV 2019.

  • Міжнародний партнер SMALL WORLD. BIG IDEAS і KYIV MEDIA WEEK – MIPCOM (Франція) подарує переможцю конкурсу бейдж учасника найбільшого міжнародного ринку аудіовізуального контенту MIPTV, який відбудеться у квітні 2019 року в Каннах, Франція.

  • Офіційний туристичний партнер KMW 2018 – компанія КИЙ АВІА подарує переможцю переліт до Франції та проживання в Каннах на період участі в MIPTV (квітень, 2019).

Нагадаємо, що в попередні роки переможцями конкурсу стали: Олена Малкова й Ігор Сторчак (Україна) – автори тревел-шоу Generations on Tour (2017), Літал Шемеш з Ізраїлю, автор реаліті-шоу Come to Bed (2016), Нана Суханова і Павло Пелешко (Україна) з проектом Drive This! (2015).

Умови участі в конкурсі та прийом заявок – на офіційній сторінці SMALL WORLD. BIG IDEAS.

Слідкуйте за новинами проекту на www.kyivmediaweek.com і Facebook-сторінці медіафоруму.

Партнери проекту:

EUTELSAT – Офіційний партнер KMW

K7 Media – Інтелектуальний партнер

MIPCOM – Міжнародний партнер

C21 Media – Міжнародний медіапартнер

Vancouver Film School – Міжнародний партнер

Baltic to Black Sea Documentary Network (B2B Doc) – Міжнародний партнер

Телеканал «Україна» – Партнер лінійки івентів, присвячених серіальному виробництву

Cannes Corporate Media & TV Awards – Міжнародний партнер

NATPE – Міжнародний партнер

Filmteractive – Міжнародний партнер

Finlandia – Партнер вечірки KMW

Медіаняня – Інформаційний партнер

Телеканал NEWSONE – Інформаційний медіапартнер

Телеканал «Прямий» – Телевізійний медіапартнер

Так Треба Продакшн – Технічний партнер

Телеканал Еспресо  – Інформаційний телепартнер

Фокус – Діловий медіапартнер

UA|TV – Міжнародній телевізійній партнер

ЛІГА.net – Інформаційний партнер

PATRIOT RENTAL – Технічний партнер

VGL cinema – Інформаційний партнер

Галузеві інформаційні партнери:

Prensario| TVbizz | CEETV | MEDIASAT | Детектор Медіа | Медіабізнес | MBR | CR |  Газета День | Reklamaster | Señal International |

Організатор:

MEDIA RESOURCES MANAGEMENT

вул. Закревського 22, м. Київ, 02222, Україна

info@mrm.ua | +380 44 459 46 10

mrm.ua | kyivmediaweek.com | Facebook

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

23 травня, 2019 четвер

23 травня, 2019 четвер

22 травня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати