live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Найпопулярніші спеціальності та вузи: МОН назвав список фаворитів абітурієнтів

Мільйон абітурієнтів в Україні вже подали заяви для вступу у вузи. Найпопулярнішими серед них напрямками є право, філологія, середня освіта, менеджмент та медицина

Про це розповів заступник міністра освіти і науки Юрій Рашкевич 19 липня, повідомляється на сайті МОН. 

Серед університетів найпопулярнішими у вступників зараз є КНУ ім. Шевченка, ЛНУ ім. Франка, КПІ ім. Сікорського, Львівська політехніка та ХНУ ім. Каразіна.

"Сьогоднішній день можна вважати "екватором" вступної кампанії - тиждень подачі заяв вже позаду і тиждень ще попереду, їх прийом триватиме до 18-ї години 26 липня. До 18-ї години 25 липня буде відкрита реєстрація електронних кабінетів. А вже 1 серпня відбудеться оприлюднення рейтингового списку вступників", - повідомив Рашкевич.

Він зазначив, що база, через яку відбувається реєстрація електронних кабінетів, працює бездоганно і жодного критичного збою за цей час в її роботі не було.

Загалом на ранок 19 липня вступники подали до вишів майже мільйон заяв на бакалавра, магістра та молодшого спеціаліста. З них понад половина - близько 600 тис заяв подані в електронному вигляді.

Електронні кабінети зареєстрували вже 151 тис вступників - це понад 90% відсотків від очікуваної цього року кількості. З них 130 тис вже подали електронні заяви.

"Середня кількість заяв, яку на сьогодні подали вступники - 4. Згідно з Умовами прийому, кожен вступник може подати на бюджет до 7 заяв. Тобто скоріше за все більшість вступників чекають останніх днів вступної кампанії, щоб залежно від ситуації, рейтингових списків подати заяви, що залишилися. У підсумку тільки на бакалавра ми очікуємо близько мільйона заяв", - відзначив Рашкевич.

 
 

новини партнерів

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати