live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

4-й день після призначення: новий ректор Одеського медуніверситету з поліцією прорвався до кабінету


фото: Думская
Призначений міністерством охорони здоров’я в.о. ректора Одеського національного медичного університету Костянтин Аймедов потрапив нарешті до свого кабінету

Про це повідомляє "Укрінформ".

"Я прибув для виконання службових обов'язків. Є наказ МОЗ про призначення, на офіційному сайті оприлюднене відповідне повідомлення. Завдяки поліції вдалося зайти до кабінету. Зараз потрібно провести інвентаризацію, опис усього. Можливо, я приймаю вуз, в якому вже нічого немає", - зазначив Аймедов.

У п'ятницю члени комісії МОЗ також отримали змогу розпочати, згідно з відповідним наказом по відомству, перевірку дотримання екс-ректором медуніверситету Валерієм Запорожаном статуту університету та умов контракту з міністерством.

Досі оточення Запорожана відмовлялося надавати необхідні документи для проведення перевірки, а також письмові пояснення щодо ненадання документів, що унеможливлювало фактичне здійснення перевірки, яку було ініційовано у зв'язку з численними скаргами народних депутатів та представників громадськості.

Крім того, охорона вишу не допускала на робоче місце в.о. ректора Аймедова. Контракт з колишнім ректором Одеського національного медичного університету Валерієм Запорожаном МОЗ України достроково розірвало 17 липня 2018 року. Одразу після інформації про дострокове розірвання контракту, Запорожан пішов на лікарняний і намагався через суд оскаржити наказ по МОЗ про проведення перевірки в університеті.

новини партнерів

3 липня, 2020 п'ятниця

3 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати