Українці зробили медальний дубль на чемпіонаті світу з фехтування

Українські шпажисти Богдан Нікішин та Роман Свічкар здобули бронзові медалі чемпіонату світу з фехтування

Про це повідомляє Xsport.

На змаганнях у китайському місті Усі, у 1/32 фіналу Нікішин виграв у американця Джейкоба Хойле (10:8), далі розібрався з іспанцем Юленом Перейрою (15:8), вибив з боротьби канадця Марка-Ентоні Блеза-Беланже (15:6) і в 1/4 фіналу виявився сильнішим за представника США Кертіса Макдоуела (15:10).

Свічкар почав виступ з розгромної перемоги над естонцем Пеетером Турнау (15:3), а потім вчинив сенсацію, здолавши з перевагою в один укол чинного чемпіона світу італійця Паоло Піццо (15:14), в 1/8 фіналу з аналогічним рахунком переміг Файзулла Алімова з Узбекистану, а в поєдинку за потрапляння на п'єдестал пошани виграв у швейцарця Бендажміна Штеффена (15:12).

Нікішин та Свічкар не змогли здолати півфінальний рубіж. Перший програв венесуельцю Рубену Лімардо Гасконі (4:7), а другий поступився Янніку Борелю з Франції (11:15).