live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Гаррі Поттер і світ програмування: стартап показав "чарівну паличку", яка навчить дітей JavaScript

Лондонський стартап Kano випустив додаток, який навчатиме дітей програмуванню за допомогою "чарівної палички" і заклинань з книжок про Гаррі Поттера

 Про це пише Engadget.

В комплект для навчання кодування Kano входить чарівна паличка, яка реагує на рухи. Всього в рамках програми потрібно буде виконати 70 завдань, в процесі яких будуть використовуватися заклинання з книг про Гаррі Поттера - Wingardium Leviosa (змушує предмети ставати невагомими) або Stupefy (паралізуюче закляття). 

Заклинання потрібно буде "програмувати" - процес нагадує гру в кубики. Користувач з'єднує блоки з умовами і задає параметри своїх чар. Так вони зможуть збільшити в розмірах гарбузи, знерухомити магічну істоту або перефарбувати сову з сірого кольору в оранжевий.

Так, для заклинання левітації "Вінгардіум левіоса" потрібно з'єднати блоки руху і повороту палички, "зв'язати" їх з совою і змахнути пристроєм. Тоді птах на вікні відправиться в політ. У додатку також є просунутий режим. У ньому кубики з умовами перетворюються в код на JavaScript.

Паличку, як і інші продукти Kano, потрібно збирати самому - до неї додається покрокова інструкція, яка пояснює принципи її роботи. У неї вбудовані гіроскоп, акселерометр і магнітометр. Ці сенсори відстежують стан і рух пристрою. Вони дозволяють з високою точністю зчитувати помахи і напрямок чарівної палички - завдяки їм використання заклинань виглядає більш видовищним і правдоподібним.

Головний виконавчий директор Kano Алекс Кляйн обіцяє, що після проходження всіх завдань власники Harry Potter Kano Coding Kit навчаться створювати власні програми та використовувати JavaScript. Також він сподівається, що пристрій допоможе людям краще розібратися в техніці, яка їх оточує.

Проект з'явиться в продажу з 1 жовтня 2018 року і коштуватиме $ 99. Зараз користувачі зможуть оформити попереднє замовлення.

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

10 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати