//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Система розпізнавання облич від Amazon переплутала 28 політиків зі злочинцями

Американський союз громадянських свобод ACLU вирішив перевірити нову систему розпізнавання осіб Rekognition, розроблену в Amazon і отримав не надто позитивні результати

Система Rekognition видала 28 помилок, вирішивши, що 28 конгресменів - злочинці, пише The Verge.

Американський союз громадянських свобод - це некомерційна правозахисна організація, і на цьому тижні вона, витративши всього 12 доларів і 33 центи, перевірила систему, від якої цілком може залежати життя і свобода багатьох людей.

Використовуючи налаштування Rekognition, виставлені за замовчуванням, тобто поріг упевненості в 80% (це означає, що система на 80% упевнена в тому, що права, коли дає сигнал про збіг), союз просканував 25000 фотографій злочинців, що лежать у відкритому доступі, і порівняла їх з фотографіями всіх членів Конгресу. В результаті система ідентифікувала 28 конгресменів як злочинців.

"Хоча показник 80% є прийнятним порогом для розпізнавання фотографій хот-догів, стільців, тварин або інших випадків використання в соціальних мережах, було б недоцільно ідентифікувати людей з таким порогом довіри", - підкреслив представник Amazon.

Також він заявив, що для будь-якої ідентифікації, здатної спричинити за собою серйозні наслідки, потрібна впевненість мінімум в 95%.При цьому він не пояснив, що заважає правоохоронним органам використовувати налаштування за замовчуванням.

Наразі Amazon активно рекламує свою систему для поліцейських і охоронних організацій і деякі вже нею користуються, так що ціна такої помилки може виявитися досить дорогою для того, кого впізнали помилково.

новини партнерів

‡агрузка...

25 квітня, 2019 четвер

25 квітня, 2019 четвер

24 квітня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати