live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Більш як 60% працівників у сфері технологій вважають, що їм платять замало, - опитування

Працівники hi-tech індустрії в великих американських містах заробляють в середньому $ 135 тисяч, але все ж опитування 6 тисяч людей, яке провели розробники додатку для анонімного спілкування з колегами Blind, свідчить: 60% вважають, що їм недостатньо платять

І це в "промисловості" , де початківці можуть заробляти більше $ 50 за годину, а середньостатистичний працівник заробляє більш ніж в два рази більше ніж представники інших сфер  в середньому по країні в США, пише CNBC.

Лідерами в опитуванні стали Cisco, Intel, Expedia, VMware і Microsoft - їх співробітники відзначили, що вони не заробляють достатньо грошей.

У Cisco - найвища частка незадоволених співробітників, причому 80% відзначили в опитуванні, що вони "не отримали адекватну компенсацію після звільнення".

Найбільше задоволені були співробітники Facebook: саме вони досить часто відзначали, що їм переплачують, а 13,8% заявили, що вважають свого роботодавця "надмірно щедрим".

Найцікавіша статистика стосується Netflix - співробітники цієї компанії нейтрально відгукувалися про заробітну плату, але більшість з них - 81% - відзначили, що отримали "велику компенсацію".

"Це відображає більш широку тенденцію серед працівників цієї індустрії, які, хоча і отримують одні з найвищих зарплат, часто зосереджені в найдорожчих регіонах країни, - зазначає видання Quartz. - Вартість життя в цих містах астрономічно висока. У 2017 році анонімний співробітник Twitter у віці 40 років заявив, що навіть на річну зарплату в $ 160 тис. Він ледь наскрібає гроші на життя".

У звіті також підраховано, що програмісти в Сан-Франциско потенційно можуть дозволити собі лише 5% будинків для продажу в цьому регіоні. Їх дослідження показали, що вони заробляють в середньому $ 123 тис. (на рік), а середня ціна будинку склала більше $ 1 млн.

  • Програміст, який опинився без житла, почав роздавати своє резюме на вулиці. І його долю змінило одне фото в Twitter
  • Найбільш затребувані професії в Україні. У Державній службі зайнятості констатують наявність кваліфікаційно-професійного дисбалансу на українському ринку праці
  • За даними Держслужби зайнятості, найнижча зарплата в Україні у медсестер, лікарів, вихователів, яка становить близько 3,7 тис. грн.

новини партнерів

11 серпня, 2020 вівторок

11 серпня, 2020 вівторок

10 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати