live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Більш як 60% працівників у сфері технологій вважають, що їм платять замало, - опитування

Працівники hi-tech індустрії в великих американських містах заробляють в середньому $ 135 тисяч, але все ж опитування 6 тисяч людей, яке провели розробники додатку для анонімного спілкування з колегами Blind, свідчить: 60% вважають, що їм недостатньо платять

І це в "промисловості" , де початківці можуть заробляти більше $ 50 за годину, а середньостатистичний працівник заробляє більш ніж в два рази більше ніж представники інших сфер  в середньому по країні в США, пише CNBC.

Лідерами в опитуванні стали Cisco, Intel, Expedia, VMware і Microsoft - їх співробітники відзначили, що вони не заробляють достатньо грошей.

У Cisco - найвища частка незадоволених співробітників, причому 80% відзначили в опитуванні, що вони "не отримали адекватну компенсацію після звільнення".

Найбільше задоволені були співробітники Facebook: саме вони досить часто відзначали, що їм переплачують, а 13,8% заявили, що вважають свого роботодавця "надмірно щедрим".

Найцікавіша статистика стосується Netflix - співробітники цієї компанії нейтрально відгукувалися про заробітну плату, але більшість з них - 81% - відзначили, що отримали "велику компенсацію".

"Це відображає більш широку тенденцію серед працівників цієї індустрії, які, хоча і отримують одні з найвищих зарплат, часто зосереджені в найдорожчих регіонах країни, - зазначає видання Quartz. - Вартість життя в цих містах астрономічно висока. У 2017 році анонімний співробітник Twitter у віці 40 років заявив, що навіть на річну зарплату в $ 160 тис. Він ледь наскрібає гроші на життя".

У звіті також підраховано, що програмісти в Сан-Франциско потенційно можуть дозволити собі лише 5% будинків для продажу в цьому регіоні. Їх дослідження показали, що вони заробляють в середньому $ 123 тис. (на рік), а середня ціна будинку склала більше $ 1 млн.

  • Програміст, який опинився без житла, почав роздавати своє резюме на вулиці. І його долю змінило одне фото в Twitter
  • Найбільш затребувані професії в Україні. У Державній службі зайнятості констатують наявність кваліфікаційно-професійного дисбалансу на українському ринку праці
  • За даними Держслужби зайнятості, найнижча зарплата в Україні у медсестер, лікарів, вихователів, яка становить близько 3,7 тис. грн.

новини партнерів

18 жовтня, 2018 четвер

17 жовтня, 2018 середа

18 жовтня, 2018 четвер

17 жовтня, 2018 середа

16 жовтня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати