live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Батько-блогер годував дітей проносним, знімав наслідки та викладав на YouTube

Батько-блогер годував своїх дітей проносним, а після цього знімав болючі наслідки вживання препарату на відеокамеру та викладав у YouTube

Наразі сервіс заблокував його аккаунт а справа розслідується службами по догляду за дітьми, пише видання Metro.

29-річний Кордеро Джеймс Бреді дав своїм дітям морозиво, начинене проносними препаратами, а потім поділився відповідним відео з 5,6 мільйонами підписників на каналі "CJ SO COOL". 

Такий "жарт" змусивьдітей страждати фізично - але коли хлопчик на відео каже "мій шлунок болить", Бреді знущається: "О, моя доброта, шлунок цього хлопчика схоже зламано". 

Коли препарати подіяли, батько почавзнімати дітей на відео. Незважаючи на те, що вони явно відчували дискомфорт і намагалися закрити двері у ванну, він продовжував знімати, ігноруючи їхні прохання. 

Представник поліції сказав, що дану справу пропонують розглядати як кримінальну. Саме відео було видалено тільки минулого тижня.

На своєму каналі горе-батько знімав жарти над своїми дітьми. Деякі з них схожі на справжні знущання. 
Кортні Пераг з ради по боротьбі з дитячим насильством сказала: "така свідома поведінка - це жорстоке поводження з дітьми. Це загроза для дітей. Він шкодить власним дітям і знущається над ними, щоб просувати свої жарти, це дійсно турбує. Він моделює недоречну поведінку і заохочує її сміхом ... Він вчить своїх дітей, що шкодити одне одному це нормально, просто щоб добре посміятися". 

В YouTube також прокоментували подію: "Контент, який ставить під загрозу неповнолітніх, неприйнятний для нас, і у нас є сувора політика, яка забороняє дитячу загрозу і шкідливий та небезпечний контент. Ми видаляємо те, що  порушує наші правила, як тільки ми дізнаємося про це". 

 

новини партнерів

‡агрузка...

19 вересня, 2019 четвер

19 вересня, 2019 четвер

18 вересня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати