Україна здобула історичну нагороду на ЧЄ з літніх видів спорту

Збірна України виграла першу медаль на об'єднаному чемпіонаті Європи з літніх видів спорту

Про це повідомляє Xsport.

Сьогодні у Глазго Єлизавета Яхно та Анастасія Савчук завоювали срібну медаль у синхронному плаванні. У технічній програмі український дует вийшов під останнім стартовим номером і вже знав результати всіх учасниць. У підсумку, Яхно та Савчук набрали 92.6188 бали та поступилися росіянкам 2.4847 балами.

Це був перший комплект медалей, розіграний на дебютному чемпіонаті Європи з літніх видів спорту - об'єднаному турнірі з синхронного плавання, плавання, плавання на відкритій воді, легкої атлетики, велоспорту, стрибків у воду, гольфу, веслування, спортивної гімнастики та триатлону.