live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Названо ТОП-10 спеціальностей із найвищим прохідним балом

Міністерство освіти та науки опублікувало список ТОП-спеціальностей 2018 року із найбільшим прохідним балом

Ідеться про вступ за широким конкурсом на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування), інформує прес-служба МОН.

Таким чином, у ТОП-спеціальності з найбільшим прохідним балом потрапили "Стоматологія", "Міжнародне право", "Міжнародні відносини", "Міжнародні економічні відносини", "Журналістика", "Політологія", "Менеджмент соціокультурної діяльності", "Історія та археологія".

Також у цьому переліку низка спеціалізацій "Філології" - китайська, шведська, японська та інші мови. На зазначені спеціальності потрібно було набрати понад 185 балів, зазначають у МОН.

З переліком ТОП-спеціальностей за прохідним балом можна ознайомитися на офіційному сайті Міносвіти.

Читайте такожЩо буде з гривнею, цінами на газ і темпами економічного зростання до 2021 року

"Торік найбільший прохідний бал був на "Стоматологію" - майже 197. У лідерах також була низка міжнародних спеціальностей, "Фармація", "Політологія", окремі спеціалізації "Філології". Цього року ми бачимо певні зміни, але вони незначні - в лідерах здебільшого залишаються ті ж спеціальності. Однак хочу підкреслити, що цього року в ТОП-спеціальності увійшла "Журналістика", на яку було скасовано творчий конкурс. Тобто вступ відбувався за сертифікатами ЗНО, що забезпечило приріст конкурсного бала за цією спеціальністю", - зазначив генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров.

У МОН нагадують, що 1 серпня майже 59 тис. вступників на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування) отримали рекомендації до зарахування на бюджет.

Щоб отримати місце державного або регіонального замовлення, їм потрібно виконати вимоги до зарахування до 18.00 години 6 серпня.

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати