//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Путін схвалив закони про "російські офшори", щоб мільярдери платили менше податків

Путін підписав пакет законів про створення в Росії спеціальних адміністративних районів (САР), які стануть альтернативою закордонним офшорним зонам

Про це йдеться на офіційному інтернет-порталі правової інформації, пише "Нова газета".

САР з'являться на островах Жовтневий в Калінінградській області і Русский в Приморському краї. Один з федеральних органів влади згодом розробить державну політику і нормативно-правове регулювання в сфері функціонування спеціальних районів. Їхнє функціонування забезпечуватимуть створені керуючі компанії, які, в свою чергу, контролюватимуться регіональними органами влади.

Зареєструватися в російських офшорах і отримати статус міжнародної компанії зможуть лише іноземні юридичні особи. При цьому вони зобов'язані будуть взятм на себе зобов'язання протягом півроку інвестувати в регіон 50 мільйонів російських рублів.

Для міжнародних компаній на території зон з особливим правовим режимом діятимуть спеціальні правила валютних розрахунків і особливий податковий режим.

Про плани влади створити офшори в Росії вперше повідомили "Ведомости". Планувалося, що податки з резидентів зон будуть стягуватися тільки від доходів, отриманих в Росії.

Як в червні писав "Комерсант", в керівництві "Русала" Олега Дерипаски йшло обговорення про перереєстрацію компанії з-за кордону в зоні САР через санкції США.

Так, законопроект про "російські офшори" було ухвалено до 5 серпня - з цієї дати Мінфін США спочатку заборонив американським інвесторам операції з паперами компаній Дерипаски, проте в кінці липня термін було продовжено до 23 жовтня.

новини партнерів

‡агрузка...

21 квітня, 2019 неділя

20 квітня, 2019 субота

21 квітня, 2019 неділя

20 квітня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати