live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Американська компанія розробила лінійку взуття з пластикових пляшок

Американська компанія Bivfoot Vivobarefoot запустила виробництво ортопедичного взуття з перероблених пластикових пляшок

Одна пара обійдеться в $ 90-190, пише Business Insider.

Кожна пара виготовлена ​​з 17 пляшок, які розкладаються приблизно 400 років. У лінійку PET Vivobarefoot увійдуть спортивні туфлі, міські черевики та чоботи. У компанії відзначають, що таке взуття прослужить на 50% довше, ніж звичайне.

За даними Bivfoot Vivobarefoot, в 2017 році люди по всьому світу купили близько 1 млн пластикових пляшок з водою. Велика частина з них виявилася в водоймах, а потім потрапила в океан. Більше половини з них виготовлені з ПЕТ, який піддається переробці, проте лише 7% пляшок використовувалися повторно.

Нагадаємо, однією з найгостріших проблем екології є забруднення Світового океану. Так, у північній частині Тихого океану зібралося найбільше скупчення пластика у світі. Його виявили ще у 1980-х роках і символічно назвали сміттєвою "плямою". Скупчення щороку збільшується і наразі охоплює площу понад 1,6 млн кв. км, що в рази перевищує попередні оцінки.

  • Дослідивши зразки льоду з Північного Льодовитого океану вчені виявили в деяких брилах понад 12 тисяч мікрочастинок пластику на літр криги. Загалом у ній знайшли 17 видів штучних матеріалів.
  • Британський дайвер Річ Хорнер зняв на камеру занурення в Індійський океан біля острова Нуса Пеніда, неподалік від узбережжя індонезійського туристичного курорту Балі, проте замість очікуваних скупчень скатів і інших риб виявив величезне скупчення пластикових відходів.
  • Іспанські екологи виявили в шлунку мертвого 10-метрового кашалота, якого викинуло на берег країни, понад 29 кілограмів пластику. Він помер, бо не зміг перетравити сміття
  • Японські вчені знайшли і покращили бактерію, що знищує пластик за кілька днів.
Все по темі

новини партнерів

12 грудня, 2018 середа

12 грудня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати