Як Хачеріді допоміг ПАОК перемогти московський "Спартак" у ЛЧ

Український захисник грецького ПАОК Євген Хачереді зіграв проти російського "Спартака" у Лізі чемпіонів

У першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Хачереді вийшов на матч проти "Спартака" у стартовому складі. Гра розпочалася для греків вкрай невдало - на 17-й хвилині вони після голів Івеліна Попова та Квінсі Промеса поступалися з рахунком 0:2.

Проте ПАОК вдалося перехопити ініціативу і ще до перерви вийти вперед. Пенальті реалізував Александар Прайовіч, ще по голу забили Дімітріс Лімніос та Дімітріс Пелкас.

На 71-й хвилині Хачеріді ледве не став антигероєм матчу, коли заробив пенальті за фол проти екс-форварда "Шахтаря" Луїса Адріану. ПАОК врятував голкіпер Александрос Пасхалакіс, який парирував одинадцятиметровий.

ПАОК переміг 3:2, на 84-й хвилині у складі греків на заміну вийшов ще один українець - Євген Шахов.