//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Еспресо закликає ТРЦ та торговельні мережі долучитися до акції #ПрапорНезалежності

Телеканал та сайт Еспресо звернулися з відкритим листом до торговельних мереж, щоб вони долучилися до Всеукраїнської акції #ПрапорНезалежності

Про це повідомляє Еспресо.TV, наводячи нижче текст звернення: 

Шановні власники та керівники торговельних мереж та ТРЦ!

Вже скоро Україна святкуватиме День Незалежності та День Прапору. Телеканал "Еспресо" разом з радіопартнером "Країна ФМ" ініціював Всеукраїнську акцію "Прапор Незалежності".

Метою нашої акції є запросити всіх українців підготуватись, щоб прикрасити простір навколо себе національною символікою на День Прапора та День Незалежності України (23 та 24 серпня).

Лише за Незалежності можлива сильна та успішна Україна, а національний прапор - це символ Незалежної України. Разом з однодумцями ми прагнемо якомога гучніше нагадати українцям про свято, щоб вони належно підготувались до цих двох днів і прикрасили нашим прапором всю Україну. Під цим прапором наші захисники боронять нашу землю і дають можливість іншим українцям будувати життя під мирним небом в більшості українськиї міст. 

Надзвичайно важливим є дати можливість кожному українцю придбати прапор або іншу національну символіку в зручний для нього спосіб. 

Просимо Вас:

-  з 14 серпня розмістити продаж національної символіки неподалік прикасової зони, а краще - в самій прикасовій зоні;

-  розвісити в людних місцях вашого закладу листівку-звернення до покупців, яка нагадає їм про свято (макет доступний тут);

- повідомити нам про свою участь та надіслати відео- або фотоматеріали, якими ми зможемо проілюструвати новину.

В свою чергу Еспресо надіслані матеріали використає в регулярній рубриці "Прапор Незалежності", в якій ми проінформуємо глядачів та читачів Еспресо про хід цієї суспільно корисної акції.

Сподіваємось на Вашу підтримку та небайдужість!

новини партнерів

‡агрузка...

20 серпня, 2019 вівторок

20 серпня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати