live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Денісова розповіла, що відбувається з моряками затриманого російського танкера "Механік Погодін"


фото: Вікіпедія
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що згідно з отриманою нею від Служби безпеки та Прикордонної служби України інформацією, вони не мають будь-яких претензій до членів екіпажу російського танкера "Механік Погодін", що зайшов до Херсонського морського торговельного порту

Про це вона зявила у Facebook

"На судні перебуває 12 членів екіпажу включно із капітаном, які є громадянами Російської Федерації. Всі вони пройшли прикордонний контроль, вільні в своїх пересуваннях", - йдеться у записі Денісової.

Вона також наголосила, що судно і майно на ньому перебуває під санкціями, оскільки керуючу компанія ВЕБ "Лізинг" внесено до списку санкцій від 26 липня 2018 року.

"Суд відбудеться завтра, в понеділок", - додала Денісова.

Вона також повідомила, що розмовляла з капітаном Михайлом Замятіним, залишила йому свої контакти на випадок, якщо будуть зауваження і побажання.

"На цей момент жодних скарг/зауважень/побажань (моряки - ред.) не висловлюють", - наголосила омбудсмен.

  • Увечері 10 серпня постійний представник президента України в Криму Борис Бабин повідомив, що Управління СБУ в Автономній республіці Крим виявило в Херсонському морському торговому порту судно російської компанії, яка знаходиться під санкціями Ради національної безпеки і оборони України. При цьому він висловив переконання, що "Механік Погодін" "вийде з цього порту не скоро".
  • Як зазначають ЗМІ, в такий спосіб українська сторона може відповідати на влаштовану Росією повномасштабну блокаду Азовського моря.
  • 11 серпня уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова попросила українську колегу з'ясувати подробиці можливого арешту в Херсоні російського судна "Механік Погодін". Також вона має намір зустрітися з екіпажем, якщо такий дозвіл їй надасть українська влада.

новини партнерів

19 серпня, 2018 неділя

18 серпня, 2018 субота

19 серпня, 2018 неділя

18 серпня, 2018 субота

17 серпня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати