//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Денісова розповіла, що відбувається з моряками затриманого російського танкера "Механік Погодін"


фото: Вікіпедія
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що згідно з отриманою нею від Служби безпеки та Прикордонної служби України інформацією, вони не мають будь-яких претензій до членів екіпажу російського танкера "Механік Погодін", що зайшов до Херсонського морського торговельного порту

Про це вона зявила у Facebook

"На судні перебуває 12 членів екіпажу включно із капітаном, які є громадянами Російської Федерації. Всі вони пройшли прикордонний контроль, вільні в своїх пересуваннях", - йдеться у записі Денісової.

Вона також наголосила, що судно і майно на ньому перебуває під санкціями, оскільки керуючу компанія ВЕБ "Лізинг" внесено до списку санкцій від 26 липня 2018 року.

"Суд відбудеться завтра, в понеділок", - додала Денісова.

Вона також повідомила, що розмовляла з капітаном Михайлом Замятіним, залишила йому свої контакти на випадок, якщо будуть зауваження і побажання.

"На цей момент жодних скарг/зауважень/побажань (моряки - ред.) не висловлюють", - наголосила омбудсмен.

  • Увечері 10 серпня постійний представник президента України в Криму Борис Бабин повідомив, що Управління СБУ в Автономній республіці Крим виявило в Херсонському морському торговому порту судно російської компанії, яка знаходиться під санкціями Ради національної безпеки і оборони України. При цьому він висловив переконання, що "Механік Погодін" "вийде з цього порту не скоро".
  • Як зазначають ЗМІ, в такий спосіб українська сторона може відповідати на влаштовану Росією повномасштабну блокаду Азовського моря.
  • 11 серпня уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова попросила українську колегу з'ясувати подробиці можливого арешту в Херсоні російського судна "Механік Погодін". Також вона має намір зустрітися з екіпажем, якщо такий дозвіл їй надасть українська влада.

новини партнерів

‡агрузка...

18 квітня, 2019 четвер

18 квітня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати