live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

8 причин, чому жінки не хочуть заміж

Невдалий досвід сімейного життя та завищені вимоги до партнера: психолог Діна Васильченко розповіла, чому жінки відмовляються від шлюбів

Про це пише ТСН.

Невдалий досвід батьківської сім'ї. Якщо дівчинка була свідком поганого ставлення батька до матері, у неї формується негативний стереотип про сімейне життя. З'являється впевненість, що у неї буде така ж родина, як і у мами. Цей страх заважає створювати власну сім’ю.

Матеріальна забезпеченість жінки. Жінки, які працюють, можуть забезпечити себе. Для інтимних ж стосунків достатньо коханця. Зазвичай, такими переконаннями керуються прагматичні леді, для яких чоловік є годувальником.  

null

Вдалий досвід сімейного життя. Гармонійні стосунки, які довелося покинути з різних причин, можуть стати приводом відмови виходити заміж. Жінка постійно порівнює претендентів із колишнім і через різницю, яку знаходить, розчарувується у обранцях.

Невдалий досвід сімейного життя. Власний невдалий шлюб може посіяти сумніви у голові жінки. Головна помилка: покладатися не на себе, а на інших: "Не я повинна зробити себе щасливою, а чоловік, який поруч зі мною, все залежить тільки від нього". З цим переконанням людина завжди чекає чогось від інших, хоча за своє життя повинна взяти відповідальність на себе.

Завищені вимоги до супутника життя. Бажання зустріти "принца на білому коні" може стати причиною самотності. Жінку, яка мріє вийти заміж за того, кого в природі не існує, можна нескінченно знайомити з чоловіками. Підібрати когось "гідного" для неї майже неможливо. Варто трохи знизити планку своїх вимог, і все влаштується.

Жертва чоловічого насильства. Такі жінки причини своєї самотності ховають глибоко в душі. В результаті з чоловіками вони поводяться дуже жорстко. В основі їхнього негативного ставлення до шлюбу - психологічна травма. Самостійно впоратися з проблемою дуже важко, тут потрібна допомога фахівця.

null

Чоловіче оточення. Жінки, розпещені чоловічою увагою, не поспішають заміж. Вони міцно стоять на ногах як у професії, так і матеріально. У них багато чоловіків-друзів і колег, які дають їм все, що може дати чоловік, зокрема і інтим.

Любов до жінок. Жінки, які віддають перевагу представницям своєї статі, зазвичай неодружені. Та на запитання про причини свого самотнього статусу навряд чи розкажуть правду.  

новини партнерів

‡агрузка...

16 жовтня, 2019 середа

16 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати