Україна серед найсильніших: як виглядає медальний залік ЧЄ з літніх видів спорту

Збірна України фінішувала на восьмому місці у медальному заліку чемпіонату Європи з літніх видів спорту

На першому у історії об’єднаному чемпіонаті Європи, який відбувався у Берліні та Глазго, збірна України здобула 26 нагород - 8 золотих, 15 срібних та 6 бронзових.

Найбільше нагород здобула Росія - 66 (31 золотих, 19 срібних, 16 бронзових нагород), другою стала Великобританія - 74 (26, 26, 22). Третьою виявилася Італія - 60 (15, 17, 28).

Об'єднаний чемпіонат Європи відбувався з 2 по 12 серпня вта включав у себе чемпіонати Європи з легкої атлетики, водних видів спорту, спортивної гімнастики, велоспорту, академічного веслування, тріатлону та гольфу.