live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Чим більше молока, тим міцніші кістки: 4 міфи про цей продукт

Молоко - це перший продукт, який отримує дитя, і далі - стає частиною нашого раціону. Але існує безліч міфів про шкоду молока

Міф 1: Краще пити знежирене молоко

Дослідження доводять, що у людей, які пили жирне молоко, ризик інфаркту або діабету був не вище, ніж у тих, хто пив молоко з низьким відсотком жиру.  

Жирне молоко знижує ризик розвитку ожиріння: жирні кислоти в молочних продуктах дають відчуття ситості. Коли ви вибираєте молоко, йогурт або сир з меншим вмістом жиру, ви не відчуваєте ситості і їсте більше. Жир в молочних продуктах також допомагає краще засвоювати вітаміни А і D, а також багато жирних кислот.

Міф 2: Чим більше молока п'єте, тим міцніше кістки

Дослідження вказують на те, що люди середнього віку, які приймали добавки кальцію, або отримували багато кальцію з їжі, страждали від переломів не рідше тих, хто споживав менше кальцію.

Здоров’я кісток залежить не лише від прийому добавок кальцію: потрібні достатня кількість вітаміну D3, вітаміну К2, магнію, а також регулярна фізична активність.

Ходіння, біг, танці також впливають на міцність наших кісток.

null

Міф 3: Молоко як окремий прийом їжі

Хочя молоко вважається повноцінним і дієтичним продуктом, не варто замінювати ним  звичайний прийом їжі.

Крім речовин, що містяться в молоці, ваша організм потребує багатьох вітамінів і мінералів, таких як залізо, вітамін С та клітковина, якої у молоці немає.

Читайте також: Відмовитися від молока та хліба. Чи є здоровий глузд у новомодних харчових трендах

Заміна прийомів їжі молоком може також привести до нестачі калорій, що пригнічує ріст і розвиток у дітей. Молоко є частиною збалансованого харчування, але не може його замінити.

Міф 4: Дорослим не можна пити молоко

Є противники молока, які вважають, що дорослі не повинні пити молоко інших тварин, або ж ті, хто стверджує, що молоко змінює кислотність в організмі і навпаки, ослаблює кістки.

Регулярне споживання молока знижує ризик серцево-судинних захворювань, діабету та інсульту. Крім того, в молочнокислих продуктах містяться бактерії, які посилюють імунітет. Тому, якщо ви любите молоко, немає необхідності відмовитися від любимого продукту.

новини партнерів

29 березня, 2020 неділя

29 березня, 2020 неділя

28 березня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати